بازی های مورد انتظار 2019

مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۹ – قسمت پنجم

در پایان هر سال وظیفه داریم که دو تا کار مهم انجام بدیم: یکی اینکه با نگاهی به سالی گذشت، یک جمع‌بندی داشته باشیم و دوم اینکه با نگاهی به سال پیشِ رو برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. بعد از عبور از هیاهوی جوایز بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ ، وقت اون رسیده که نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۱۹ داشته باشیم، سالی که هم قراره نسخه‌های جدیدی از بازی‌هایی که از سالهای سال از اونا خبری نبود عرضه بشن و هم بازی‌های جدیدی در راه هستن که با نمایش‌های خودشون تونستن نظر ما رو جلب کنن. ۴۰ بازی مورد انتظار بازی سنتر در سال ۲۰۱۹ در قالب ۸ برنامه ویدئویی تقدیم شما خواهد شد.

برای مشاهده قسمت پنجم از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۹ در یوتوب، کلید کنید.

نگاهی کوتاه به بازی هایی که در این برنامه مشاهده خواهید کرد.

استودیو The Coalition بعد از تجربه نه چندان موفق Gears of War 4 این بار با تمرکز بر روی شخصیتی به نام Kait Diaz و خانواده‌اش دست به ساخت بازی Gears 5 که دنباله‌ای از این سری موفق است زده.

معرفی بازی Control همراه بود با حسی عجیب و نا امید کننده برای طرفداران Alan Wake و Quantum Break اما شرکت Remedy با ارائه توضیحات و نمایش های بهتر سعی در تغییر نظر مخاطبان خودش داشته.

 بازی Dreams به زعم سازندگانش و با توجه به نمایش‌ها و نسخه بتای آن، قرار است همچون نامش رویاهایی را که برای خلق در ذهن داریم در قالب یک بازی ویدیویی به نمایش بگذارد.

بازی Bloodstained: Ritual of the Night که از ذهن مهره اصلی بازی تاریخ ساز Symphony of the Night یعنی Koji Igarashi بیرون اومده و قراره یادآور Castlevania  های کلاسیک باشه.

از بازی Battletoads انتظار می‌رود که در کنار وفاداری به ظاهر کلاسیکش، مکانیزم‌های جدید و امروزی‌تری را وارد گیم‌پلی کند.

قسمت بعدی 2شنبه ساعت 8 بعداز ظهر

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن