بازی های مورد انتظار 2019

مورد انتظار ترین بازی های سال 2019 – قسمت هشتم

در پایان هر سال وظیفه داریم که دو تا کار مهم انجام بدیم: یکی اینکه با نگاهی به سالی گذشت، یک جمع‌بندی داشته باشیم و دوم اینکه با نگاهی به سال پیشِ رو برای آینده برنامه‌ریزی کنیم. بعد از عبور از هیاهوی جوایز بهترین بازی‌های سال 2018 ، وقت اون رسیده که نگاهی به مورد انتظارترین بازی های سال 2019 داشته باشیم، سالی که هم قراره نسخه‌های جدیدی از بازی‌هایی که از سالهای سال از اون‌ها خبری نبود عرضه بشن و هم بازی‌های جدیدی در راه هستن که با نمایش‌های خودشون تونستن نظر ما رو جلب کنن. 40 بازی مورد انتظار بازی سنتر در سال 2019 در قالب 8 برنامه ویدئویی تقدیم شما خواهد شد.

نگاهی کوتاه به بازی هایی که در این برنامه مشاهده خواهید کرد.
اواسط سال 2018 بدون هیچ پیش زمینه‌ای خبر ساخت شدن بازی Desperados 3 منتشر شد. اما خبر به حدی غیر منتظره بود که باور آن برای گیمر‌ها سخت بود. اما با توجه به ویدیوی منتشر شده به نظر میرسه پروژه در مراحل نهایی خود قرار دارد.

بازی Afterparty روایت‌گر داستان دو دوست صمیمی است که بنابر اتفاقی نامعلوم جان خودشان را از دست دادند و حالا روانه جهنم شدند

بازی A Plague Tale: Innocence روایت‌گر تراژدی خواهر و برادری در فرانسه قرن چهارده میلادی است که بنا به دلایلی میبایست فرار کنند.
بازی The Last Night اولین بار در Game Jam سال 2014 توسط 2 برادر و تنها در 6 روز ساخته شد و بین 265 رقیب جایگاه نخست را بدست آورد.
استودیو Campo Santo که اخیرا توسط شرکت Valve خریداری شده، قرار است در بازی In the Valley of Gods ما را به کشور مصر در سال 1920 ببرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.