ایکس باکس وانبررسی

نقد و بررسی Onrush

چند سال پیش بود که «Evolution Studios» که ساخت عناوینی مانند «Driveclub» و «MotorStorm» را بر عهده داشت، تعطیل شد و تقریبا تمام اعضای آن به «Codemasters» پیوستند تا دوباره ساخت بازی‌های ریسینگ را از سر گیرند. نتیجه اولین ساخته آن‌ها تحت هدایت کدمسترز، «Onrush» نام دارد، عنوانی که با وجود داشتن شباهت با ساخته‌های قبلی اعضای استودیو، تفاوت‌های ساختاری بسیاری با آن‌ها و حتی با سایر ریسینگ‌ها دارد. Onrush سعی نموده روح تازه‌ای به پیکره سبک ریسینگ بدمد و باید دید تا چه حد در این کار موفق بوده است.

 width=810 height=456 data-src=https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2018/06/04-1-1024x576.jpg class=

onrushساخته‌های قبلی این استودیو در هنگام عرضه از بهترین گرافیک‌های سبک خود بودند و انتظار می‌رفت که در Onrush نیز این موضوع وجود داشته باشد ولی گرافیک بازی با وجود خوب بودن، عالی و خیره کننده نیست. محیط‌ها رنگ‌بندی بسیار زیبایی دارند که با سبک بازی کاملا هم‌خوانی دارد ولی کیفیت بافت‌ها و جزییات به کار رفته چندان زیاد به نظر نمی‌رسد. اتوموبیل‌ها طراحی مناسبی دارند ولی صحنه‌های تصادف صرفا به صورت چند مدل از پیش آماده شده بوده و آن گونه که باید، تاثیر تصادف بر روی اجزای اتومبیل را مشاهده نمی‌کنید. البته نورپردازی زیبا، رقابت‌هایی که در شب انجام می‌شوند را مهیج‌تر از قبل نموده و با توجه به سرعت بالا، سیستم نورپردازی فضایی پر استرس و جالب به وجود آورده که باعث جذابیت بیشتر مسابقات می‌شوند. موزیک‌هایی انتخاب شده برای این عنوان طیف نسبتا وسیعی از آهنگ‌های تند و مخصوص استفاده در سرعت بالا بوده که تقریبا تمامی آن‌ها با حال و هوای بازی هم‌خوانی دارند و هیجان رقابت‌ها را بیشتر خواهند کرد.

Onrush تلاش نموده که سبک ریسینگ را وارد مسیر جدیدی نماید و با اینکه در قسمتی از این راه موفق بوده، ولی ایراداتی مانند تکراری شدن روند بازی و قیمت گذاری نامناسب، از موفقیت آن جلوگیری می‌کند. با این وجود تجربه این عنوان برای آن‌هایی که به ریسینگ آرکید علاقه دارند می‌توانند جذاب و سرگرم‌ کننده باشد.

نقد و بررسی بازی Onrush بر اساس نسخه ارسالی سازنده برای وبسایت بازیسنتر نوشته شده است.

مجموع امتیاز - 7

7

امتیاز بازی‌سنتر

نقاط قوت:
وارد نمودن ایده‌های جدید در سبک ریسینگ
القای حس سرعت به بهترین شکل
شخصی سازی گسترده
استفاده از موتورسیکلت بسیار جذاب است
نقاط ضعف:
تکراری شدن روند بازی در هر دو بخش کمپین و مولتی‌پلیر
محتوای کم نسبت به قیمت
برنده شدن در مسابقات بسیار راحت است

User Rating: 5 ( 1 votes)

محمد شکری

گیم، کتاب، فیلم، فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.