ایکس باکس وانبررسی

نقد و بررسی Guardians of the Galaxy – Episode 4: Who Needs You

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، محافظین کهکشان نیز به پایان راه خود نزدیک می‌شوند. «Who Needs You»، چهارمین قسمت از سری «Guardians of the Galaxy»، قسمت ماقبل پایانی این مجموعه بوده و بازیکنان را برای دانستن انتهای ماجرای محافظین، آماده می‌کند.

همان‌طور که در قسمت قبل دیدیم، پیتر و دوستانش راه نابودی «Eternity Forge» را یافته و «Hala» نیز که در پی رسیدن به قدرتی افسانه‌ای بوده، با پیتر و گروهش مواجه می‌شود. پس از یک درگیری نفس‌گیر، پیتر با نابودی این شی باستانی، Hala را در رسیدن به هدف خود که بازگرداندن هم‌ نوعانش از مرگ بود، ناکام می‌کند ولی این پایان کار نیست و اینک Hala خود به موجودی قدرتمند و بزرگ‌ترین دشمن کهکشان تبدیل شده و پیتر باید راهی برای از بین بردن او پیدا کند. بگذارید با بزرگ‌ترین مشکل این قسمت آشنا شویم، داستان واقعا هیچ پیشرفت خاصی نکرده و تمام بازی به فرار کردن از معبدی که در آن گیر افتاده‌اید و صحبت با اعضای گروه خلاصه می‌شود. اکثر دقایق شما در حال عبور از تونل‌های زیرزمینی بوده و به جز لحظات پایانی، شاهد کمتر اتفاق هیجان‌انگیزی خواهید بود. در واقع سازنده سعی کرده با تغییر نحوه پیشبرد داستان نسبت به قسمت‌های قبل و پرداخت عمیق‌تر به ارتباط بین محافظین، بازیکن‌ها را برای قسمت پایانی آماده کند، اما این روش از جذابیت بازی کاسته و روند آن را به امری خسته‌کننده تبدیل می‌کند، خصوصا این‌که سر و کله زدن با اعضای گروه دیگر تکراری شده و در بیشتر موارد خواهید دانست که یک گفتگو به چه نحوی به پایان خواهد رسید.

 width=810 height=456 data-src=https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2017/10/02-1-1024x576.jpg class=

 width=810 height=456 data-src=https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2017/10/01-1-1024x576.jpg class=

مجموع امتیاز - 5

5

امتیاز بازی‌سنتر

نقاط قوت:
تاثیر برخی انتخاب‌ها در پایان بازی
نقاط ضعف:
پیشرفت نکردن روند داستان
تکراری شدن اکثر قسمت‌های بازی
محیط‌های یکسان و کسالت‌آور

User Rating: Be the first one !

محمد شکری

گیم، کتاب، فیلم، فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.