بررسینینتندو سوییچ

نقد و بررسی Donkey Kong Country: Tropical Freeze

در سال «1981» میلادی شرکت «نینتندو» با خلق «Donkey Kong» و قرار دادن او به عنوان دشمن اصلی «ماریو» در عنوان «دانکی‌گونگ»، یکی از اولین عناوین سبک «پلتفرمینگ» را خلق کرد. حضور دانکی‌گنگ به قدری موفق بود که بلافاصله شرکت نینتندو عناوین متعددی را با حضور دانکی‌گنگ و دوستانش خلق کرد. او بر خلاف اولین حضورش در کنار ماریو، در بقیه بازی‌ها به عنوان قهرمان اصلی داستان حضور داشت. هر چند شماره‌های مختلف دانکی‌کنگ عناوین موفقی بودند، اما هیچ‌وقت نیتندو موفق نشد تا همانند ماریو از شخصیت دانکی‌گنگ به عنوان «سمبل» سبک پلتفرمینگ استفاده کند و همیشه شماره‌های مختلف این سری دارای نواقصی بودند. حال با ورود به نسل جدید کنسول‌های نینتدو با نام «سوییچ»، شرکت نینتدو یک‌بار دیگر عنوان جدیدی از دانکی‌گنگ را با عنوان «Donkey Kong Country: Tropical Freeze» برای این کنسول عرضه کرده‌است. عنوانی که در اصل نسخه پیشرفته کنسول «Wii U» است و حال باید دید تا به چه اندازه نواقص شماره اصلی را برطرف کرده‌است.

 width=810 height=456 data-src=https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2018/05/photo_2018-05-10_14-36-04-1024x576.jpg class=

مجموع امتیاز - 8

8

امتیاز بازی‌سنتر

نقاط قوت:
گیم‌پلی و طراحی مراحل عالی
موزیک‌های مناسب و نوستالژی
فرمول موفق نینتندو در خلق یک عنوان سرگرم کننده
این عنوان جز معدود عناوین پلتفرمینگ با کیفیت موجود در بازار به شمار می‌آید
نقاط ضعف:
بخش Co-op
کوتاه و ارزش کمتر از 60$ با توجه به محتویات بازی
تفاوت نه چندان زیاد با عنوانی که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد

User Rating: Be the first one !

بهرام بی غرض

Journalist and Video game critic at @bazicenter and @bazinama | XBL gamertag: Bahram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.