رپورتاژ آگهی

برگزاری مهیج ترین نمایشگاه بین المللی بازی های کامپیوتری در استانبول

برگزاری مهیج ترین نمایشگاه بین المللی بازی های کامپوتری در استانبول


نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و بازی های کامپوتری، مکانی برای عرضه برترین و آخرین دستاورد های بازی سازان و فعالان دنیای سرگرمی می باشد و هر ساله در یکی از شهر های مهم دنیا برگزار می شود، طبق آخرین اخبار این نمایشگاه در سال 2020 میلادی قرار است که در شهر استانبول برگزار شود..

نمایشگاه بین المللی کامپیوتر

نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و بازی های کامپیوتری فرصت بسیار مناسبی برای علاقمندان به دنیای بازی ها و سرگرمی هایی از این قبیل می باشد تا بتوانند از نزدیک با سازندگان بازی های مطرح دنیا دیدار کرده و یا آخرین نسخه بازی های دنیا را پیش از عرضه آن ها به صورت جهانی امتحان کنند.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه مهیج و حرفه ای از تاریخ 13 تا 16 شهریور در مرکز نمایشگاه نویاپ استانبول برگزار خواهد شد و شما می توانید به سادگی تور استانبول خریداری کرده و علاوه بر بازدید از این نمایشگاه جذاب، از سایر جاهای دیدنی استانبول را نیز دیدن کنند!

چنانچه از گیمر های حرفه ای هستید و یا در حوزه ساخت و تولید بازی های کامپیوتری فعالیت می کنید، پیشنهاد ما به شما بازدید از این نمایشگاه در شهر استانبول می باشد، از برنامه هایی که در این نمایشگاه برگزار خواهد شد می توان به انواع سمینار ها، کنفرانس ها، مسابقه ها و نمایش های سرگرم کنند در زمینه بازی های رایانه ای اشاره کرد، علاوه بر تمامی موارد مذکور همانطور که پیشتر اشاره کردیم می توانید آخرین نسخه بازی های مطرح جهان را بازی کرده و از امکانات موجود در نمایشگاه استفاده کنید!

نمایشگاه بازی های کامپیوتری 2020

مجریان نمایشگاه بین المللی بازی های کامپیوتر در ارتباط با انتخاب استانبول محل برگزاری این نمایشگاه بیان کردند که استانبول به سبب قرار گیری در میان بهترین کشور های توریستی جهان و همچنین وجود گیم نت ها و خانه های بازی متعدد به عنوان محل برگزاری نمایشگاه انتخاب شده است، از برترین گیم نت ها و خانه ها بازی موجود در شهر استانبول می توان به خانه بازی توزاک، تم پارک استانبول، گیم نت، گیم نت لگولند استانبول، گیم نت و غیره اشاره کرد.
چنانچه قصد دارید در این نمایشگاه شرکت کنید باید در نظر داشته باشید که اغلب علاقمندان به بازی های مختلف لباس شخصیت محبوب خود را پوشیده و به نمایشگاه می آیند، این مورد را نیز می توان از جاذبه های نمایشگاه دانست.

اطلاعات بازدید از نمایشگاه کامپیوتر و بازی های کامپیوتری در استانبول

 

آدرس سالن همایش ها و کنگره نمایشگاه تویاپ:

Cumhuriyet Mahallesi, Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Turkey

محل برگزاری نمایشگاه کامپوتر:

سالن همایش ها و کنگره نمایشگاه تویاپ

تلفن تماس نمایشگاه سالن تویاپ:

۰۰ ۱۱ ۸۶۷ ۲۱۲ ۹۰+

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن