رپورتاژ آگهی

خرید کاردانو با بهترین قیمت در تتر ایران

کاردانو بستر رمز ارز Ada است که می تواند برای ارسال و دریافت وجوه دیجیتال استفاده شود. این ارز دیجیتال با ویژگی هایی که دارد آینده رمز ارز های پیشرفته را نشان می دهد و انتقال سریع و مستقیمی را که با استفاده از رمزنگاری ایمن باشد را تضمین می کند. کاردانو یکی از جالب ترین پروژه های ارائه شده بلاک چین است. یکی از ارز های دیجیتال مشابه کاردانو، اتریوم می باشد که یک بستر برای قرار داد های هوشمند است با این حال کاردانو مقیاس پذیری و امنیت را از طریق معماری لایه ای بیشتر تضمین می کند. رویکرد کاردانو در فضای ارزهای دیجیتال بی نظیر است زیرا بر اساس فلسفه علمی و تحقیقات دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفته. بررسی قیمت کاردانو و سایر ارز های دیجیتال را به صورت لحظه ای در وب سایت تتر ایران مشاهده کنید.

ساختار کاردانو

کاردانو توسط چارلز هوسکینسون که اتفاقاً یکی از بنیانگذاران اتریوم است، ایده پردازی شد. در حالی که اتریوم به عنوان یک بستر قرار هوشمند کار تحسین بر انگیزی انجام می دهد اما طبق گفته هاسکینسون اتریوم یک بلاک چین نسل دوم است و تکامل نیاز دارد. آنچه که کاردانو را بسیار چشمگیر و خاص می کند پشتیبانی زیادی است که دارد. سه سازمان هستند که تمام وقت برای توسعه و مراقبت از کاردانو کار می کنند.

بنیاد کاردانو چیست؟

بنیاد کاردانو یک نهاد نظارتی غیرانتفاعی است که سازمان حضانت کاردانو می باشد. وظیفه اصلی آنها “استاندارد کردن، محافظت و ترویج فناوری و پروتکل کاردانو” است. خوشبختانه خرید و فروش ارز دیجیتال چند سالی است که در ایران رواج یافته و قانونی شده. شما می توانید در صرافی های معتبر ارز های دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کرده و روی آنها سرمایه گذاری کنید. برای خرید به صرفه با کمترین کارمزد و بهترین قیمت کافی است که به وب سایت تتر ایران مراجعه کرده و رمز ارز مورد نظر خود را معامله کنید.

شرکت ورودی و خروجی هنگ کنگ

در سال 2015 جرمی وود به همراه هوسکینسون ورودی خروجی هنگ کنگ (Input Output Hong Kong) را پیدا کرد. OHK یک “شرکت تحقیق و توسعه است که متعهد به استفاده از نوآوری های همتا به همتا در بلاک چین برای ایجاد خدمات مالی که قابل دسترسی برای همه است می باشد. ” برای ساخت، طراحی و نگهداری کاردانو تا سال 2020 در این شرکت قرارداد بسته شده.

وظیفه آمورگو و رابطه آن با کاردانو

  Emurgo یک شرکت ژاپنی است، “این شرکت مشاغل تجاری را که می خواهند صنایع خود را با استفاده از فناوری بلاک چین متحول کنند، توسعه، پشتیبانی و انکوباتور می کند” بیشتر بودجه IOHK از طریق قرارداد 5 ساله با آمورگو تأمین می شود. پس از دریافت ارز دیجیتال شما به بستری امن برای نگه داری رمز ارز های خود احتیاج دارید که به آن کیف پول می گویند. این کیف پول ها تنها برای نگه داری ارز دیجیتال برنامه ریزی شده اند و شما می توانید با استفاده از آنها رمز ارز های خود را به کمک کلید های خصوصی و عمومی ارسال و دریافت کنید. از کیف پول مناسب و معتبر که در دنیای ارز دیجیتال تقریبا در بالای جدول کیف پول های ارز دیجیتال قرار دارد می توان به کیف تراست والت اشاره کرد. وب سایت تتر ایران آموزش کار با کیف پول تراست والت را به صورت آسان و حرفه ای برای شما بیان کرده است و شما می توانید با مراجعه به آن به راحتی از این کیف پول استفاده کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.