معرفی بازی‌ها

Snow Boardهای خود را آماده کنید!

Snow Boardهای خود را آماده کنید!,Snow Boardهای خود را آماده کنید!,  src=/files/11.jpg /></p><p>  </p><p> «در این ورزش و در سبک Down Hill تنها کاری که باید انجام داد خیره شدن به مسیر مقابل و تمرکز بر روی آن می‌باشد و در کنار آن هر توانایی که تا به حال آموخته‌اید را باید به کار ببنید تا تعادل خود را حفظ کرده و مسیر را با موفقیت به پایان برسانید!» این جمله یکی از شعارهای آخرین نسخه از سری SSX بوده که توسط یکی از قهرمان Snow Board جهان، Travis Rice بیان شده است. او تا به حال موفق به کسب دو مدال طلا، یک نقره و دو برنز شده که آخرین آن به مسابقات ورزش‌های زمستانی سال 2009 باز می‌گردد و از این رو می‌توان او را به عنوان یکی از وزنه‌های تبلیغاتی شرکت EA در این سری قلمداد کرد که در تاریخ 8ـم نوامبر 2011 به همگان معرفی شد و مشخص شد که او یکی از شخصیت‌های قابل بازی خواهد بود. همچنین پیش از او کارکترهایی نظیر Elise Riggs، Mac Fraser، Moby Jones و Zoe Payne نیز معرفی شده بودند که در نسخه‌های پیشین نیز شاهد حضور آن‌ها بوده‌ایم. سازندگان در زمینه طراحی‌ شخصیت‌های متفاوت برای بخش تک نفره و چند نفره زمان زیادی را صرف کرده‌اند زیرا علاوه بر معرفی چند کارکتر جدید همچون Tane Mumea و Alexis Moreau، تمامی کارکترهای نسخه‌های پیشین را نیز در بازی گنجانده‌اند و در نهایت شاهد حضور بیش از 15 بازیکن متفاوت با استایل و حرکات منحصر به فرد خواهیم بود که در نوع خود بی‌نظیر است.</p><p>  </p><p style=  src=/files/22.jpg /></p><p style=  

در زمینه گیم‌پلی این عنوان همیشه نوآوری‌های خاص خود را داشته و این پیشرفت‌ها همیشه در قبل از شروع مسابقات و همچنین در حین رقابت‌ها به وضوح مشاهده شده است اما پیش از شروع این توضیحات بهتر است که اشاره‌ای کوتاه به نقشه‌های(Map) طراحی شده در این نسخه داشته باشم که سازندگان بسیاری از این کوهستان‌ها را به کمک نقشه‌هایی که سازمان‌ نقشه‌برداری جهانی در اختیار آن‌ها قرار داده است طراحی کرده‌اند و از این رو جزییات فوق‌العاده را در هر یک از مراحل شاهد خواهیم بود. با ورود به بازی و در ابتدای امر و پس از انتخاب کارکتر مورد نظر خود، وارد سری مسابقات این بخش خواهید شد. شروع هر مسابقه در بالاترین بخش‌های کوهستان خواهد بود که برای انتقال به این مکان، هلیکوپتری شما را به آنجا حمل خواهد کرد و سپس از شما و دیگر شرکت کنندگان شروع به فیلم‌برداری خواهد کرد. هر مسابقه به دو شکل متفاوت برگذار خواهد شد که برندگان در آن یا بر اساس کسب بیشترین امتیاز و یا به حسب سریع‌تر رسیدن به خط پایان انتخاب خواهند شد که به عقیده من حالت اول بسیار جذاب‌تر بوده و هیجان بیشتری را به بازیکنان منتقل خواهد کرد. در صفحه نمایش این نسخه نواری را در پایین و وسط صفحه مشاهده خواهید کرد که بر اساس آن امتیازات شما محاسبه خواهد شد و در واقع به عنوان نوار Combo تلقی می‌شود زیرا هرچه حرکات مخاطره‌آمیزتری را انجام دهید و دچار سانحه نشوید امتیاز بیشتری را دریافت خواهید کرد و به Levelهای بالاتری منتقل خواهید شد. از دیگر آیتم‌هایی که بر روی صفحه مشاهده خواهید کرد می‌توان به سرعت کارکتر انتخابی، مسافت طی شده و مانده تا خط پایان، زمان طی شده، جایگاه و امتیاز هر یک از شرکت‌کنندگان و همچنین نام حرکاتی که به انجام آن دست خواهید زد اشاره کرد.

 

 src=/files/33.jpg /></p><p style=  

حرکاتی که بازیکنان قادر به انجام آن خواهند بود بسیار متنوع می‌باشد و مهم‌ترین رکن در این‌گونه عناوین انجام نسبتا راحت این حرکات است زیرا بازیکنان خواها تجربه یک بازی در سبک Arcade هستند و قصد ندارند که با زدن تعداد زیادی دکمه تنها شاهد یک حرکت ساده و ابتدایی باشند. برای جذاب‌تر شدن رقابت‌ها حالت جدیدی نیز در این نسخه قرار گرفته است که با نام Tricky شناخته می‌شود. این حالت زمانی در دسترس قرار خواهد گرفت که به‌طور مداوم Comboهای پیشرفته‌ای را پیاده کرده باشید و پس از فعال کردن این حالت رنگ محیط پیرامون تغییر کرده و از امتیاز بیشتری برخوردار خواهید گشت و حتی می‌توانید با پرش از سکوهای یخی به سمت هلیکوپترها رفته و با گرفتن لبه آن‌ها و انجام حرکات منحصربه‌فرد امتیاز بسیار زیادی را کسب کنید. بازیکنان حتی می‌توانند بر روی کابل‌های فشار قوی برق نیز بروند و از روی آن‌ها مسیر مسابقه را ادامه دهند که البته کار پر ریسک و بسیار خطرناکی است زیرا در صورت بروز هرگونه اشتباهی نتیجه‌کار فاجعه‌بار خواهد بود. البته سازندگان سیستمی با نام Rewind را نیز در بازی قرار داده‌اند که در صورت بروز حادثه می‌توانید به لحظاتی قبل بازگردید و کار را از نو پیگیری کنید؛ البته انجام این کار بدون خرج نخواهد بود و از امتیازات شما بسته به زمانی که به عقب باز می‌گردید کاسته خواهد شد. پیش از این سری SSX همواره از بخش مولتی‌پلیر جذابی بهره برده و در این نسخه نیز دور از انتظار نخواهد بود که شاهد ظهور این بخش به بهترین شکل ممکن باشیم.

 

 src=/files/44.jpg /></p><p style=  

گرافیک این نسخه را با توجه به نمایش‌های اخیر آن می‌توان قابل قبول توصیف کرد و با توجه به وسعت بالای کوهستان‌ها و دورنمایی نسبتا عظیم آن، کمبود جزییات و یکسان بودن برخی از طراحی‌ها نظیر درختان را می‌توان نادیده گرفت زیرا با توجه به سرعت بسیار بالای گیم‌پلی، زمان اندکی را به دست خواهید آورد تا از مناظر اطراف لذت ببرید. البته ناگفته نماند که طراحی مراحل شب بسیار چشم‌گیر بوده و نوری که از نورافکن جلو هلیکوپتر بر روی کوه‌های یخ‌زده و زمین‌های پوشیده از برف ساطع می‌شود چشمان شما را به خود معطوف خواهد ساخت. در زمینه موسیقی سری SSX همواره از آهنگ‌های ریتمیک و بسیار تند بهره برده است تا به کمک آن آدرنالین بازیکنان را بالاتر برده و آن‌ها را ترقیب به ادامه بازی و پیش‌روی بیشتر در مراحل و به رقابت پرداختن در بخش آنلاین کند. پس اگر به بازی‌هایی که در سبک Sport عرضه می‌شوند و دارای هیجان بالایی نیز می‌باشند علاقه دارید به هیچ‌وجه آخرین نسخه SSX را از دست ندهید و آن را در تاریخ 28ـم فوریه برای یکی از کنسول‌های PS3 یا Xbox360 تهیه نمایید.

” alt=””/>

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا