معرفی بازی‌ها

اولین نگاه به JB:Blood Stone

معرفی عنوان James Bond 007: Blood Stone دور از انتظار نبود و قبل از آن، با انتشار شایعات و ثبت دامنه های مختلف برای بازی، همه چیز قابل پیشبینی بود. در این عنوان برخلاف نسخه های پیشین، بازی از سه عنصر اکشن، رانندگی و کاورگیری و تیراندازی تشکیل شده که در نگاه اول ترکیبی متناسب با شخصیت جیمزباند به نظر میرسند. سازنده ی بازی Bizarre Creations میباشد که عناوین مختلفی مانند Blur ، PGR و The Club را در کارنامه خود گنجانده است. Blood Stone به هیچ عنوان قصد تقلید از فیلمهای سری جیمز باند را نخواهد داشت ولی کارهای زیادی روی داستان آن انجام شده که بازی را از اصالت باند خارج نمیسازد. Bruce Feirstein از تیم ساخت بازی در این رابطه میگوید:” بطور کامل شاهد روایت های جدید با طراحی و صفات جدید برای جیمز باند ولی حفظ اصالت او در Blood Stone خواهیم بود”. به گفته ی سازندگان در Blood Stone شما در کاراکتر جیمزباند غرق خواهید شد. این بدان معناست که شما با طیف وسیعی از صفات او سروکار خواهید داشت.

ستاره ی این نسخه از بازی هم، دنیل کریگ خواهد بود و صداگذاری کاراکتر هم به عهده ی خود او میباشد. خودروی او هم مانند نسخه های آخر فیلم James Bond ، استون مارتین خواهد بود. ظاهرا داستان بازی مربوط به دانشمندی است که توسط گروهک های تروریستی دزدیده شده و سران این گروه، قصد سوء استفاده از او و انجام فعالیت های تروریستی با اطلاعات علمی دانشمند را دارند. وظیفه ی باند و دوست جدیدش پیدا کردن این دانشمند است. آنها برای انجام ماموریت های مختلف به مکانهائی مانند استانبول، فرانسه و آتن سفر میکنند. مانند همیشه با وسائل و امکانات عجیب باند، روبرو خواهیم بود. متاسفانه اطلاعات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست. در اولین تریلر منتشر شده از بازی ابتدا شاهد تعقیب و گریز باند و دشمنان او هستیم. سپس دستورات مورد نظر به باند برای انجام ماموریت داده میشود و او برای انجام این ماموریت، به کشتی کوچکی اعزام میشود. پس از کمی مخفی کاری، هلی کوپتر دشمن به سمت کشتی حمله ور شده و قصد نابود کردن باند را دارد. بعد از کمی تیراندازی، باند به کمک قایق موتوری از کشتی دور میشود. دشمنان همچنان در حال تیراندازی به او هستند و پس از انفجار کشتی توسط دشمن، او به سرعت از قایق به بیرون میپرد. سپس شاهد صحنه های مبارزه ی تن به تن و تیر اندازی باند به دشمنان هستیم. باند دوباره سوار بر قایقی آن مکان را ترک میکند و اکشن های قسمت ابتدائی تریلر تکرار میشوند. در کل در تریلر های منتشر شده از بازی شاهد بافت های ضعیف و بطور کلی گرافیک نه چندان جالب هستیم که امیدواریم در نسخه ی نهائی چنین مشکلاتی رفع شوند.

در انتها با توجه به تریلرهای رسمی منتشر شده از بازی، در سبک داستانی، گرافیکی و گیم پلی Bloodstone شباهت های زیادی با عنوان نه چندان موفق Alpha Protocol دیده میشود. امیداریم در نسخه ی نهائی شاهد یک بازی کامل و جیمز باندی بهتر باشیم.

برچسب ها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن