اخباراخبار بازی
موضوعات داغ

رویداد Tokyo Game Show به صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد

مسئولین برگزاری مراسم Tokyo Game Show اعلام کرند که رویداد امسال به دلیل جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برگزار نخواهد شد و تنها در قالب یک برنامه دیجیتالی شاهد برگزاری این رویداد سالیانه خواهیم بود.

در ابتدا قرار بود که مراسم TGS سال ۲۰۲۰ از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ ماه سپتامبر در سالن Makuhari Messe شهر توکیو برگزار شود. این برای اولین‌بار از سال ۱۹۹۶ تا به امروز است که شاهد برگزاری این مراسم نخواهیم بود. البته این خبر برای کسی تعجب آور نیست به این دلیل که تمام مراسم‌های مختص به سرگرمی تا به امروز به دلیل وجود ویروس کرونا کنسل شده‌اند. مراسمی همانند E3 و گیمز کام از جمله رویداد هایی هستند که همانند TGS کنسل شده و یا تنها به صورت دیجیتالی برگزار خواهند شد.

با وجود نزدیک شدن به نسل نهم کنسول‌ها، انتظار می‌رفت این مراسم نسبت به سال‌های قبل به شکل وسیع‌تری برگزار شود، اما با وجود ویروس کرونا این معادله بهم ریخته و دیگر شاهد برگزاری آن به شکل همیشگی نخواهیم بود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.