اخبار سینما و تلویزیون

تریلر فصل دوم سریال مندلورین منتشر شد

تریلر فصل دوم سریال مندلورین منتشر شد و به نظر می‌رسد شکارچی جایزه‌بگیر و بچه یودا در راه سفر هستند. در این تریلر ما مندلورین (پدرو پاسکال) را می‌بینیم که قصد دارد بچه یودا را را به سیاره و زادگاه اصلی خودش برگرداند و زنی مرموز با چهره‌ای پوشیده در سرپوش که برای لحظه‌ای در برابر آنها ضاهر می‌شود.

در ادامه تریلر مندلورین و همراه کوچکش را در حال سفر دریایی ، زمینی و هوایی مشاهده می‌کنیم و در صحنه‌ی دیگر در یک مسابقه‌ی مشت زنی جایی که شرایط سریع به هم می‌ریزد و یودای کوچک ترجیح می‌دهد بجای تماشای نبرد خشن مندلورین با بقیه اشرار درکالسکه‌ی خود قایم شود.

در فصل دوم این سریال بازیگران سرشناسی چون رزاریو داوسون (آهسوکا تانو) ، تیموتی اولیفانت (باب ونس) ، تمورا موریسون (بوبا فت) به همراه بازیگران فصل اول پاسکال ، جینا کارانو، کارل ودرز و جانکارلو اسپوزیتو  ایفای نقش خواهند کرد.

شایان ذکر است که فصل سوم این سریال با نویسندگی خالق سریال جان فاورو در حال تولید است. پخش فصل دوم سریال مندلورین از 30 اکتبر بر روی شبکه دیزنی پلاس شروع خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.