اخباراخبار بازی

بازی  مختار : فصل قیام به زودی عرضه خواهد شد

پس از یک سال تلاش بی‌وقفه بازی «مختار: فصل قیام»، دومین قسمت از سه گانه «سفیرعشق» به زودی برای کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. شرکت منادیان ناشر بازی «مختار: فصل قیام» ضمن اعلان این خبر تایید کرد که این قسمت برخلاف «سفیرعشق» تنها به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد.

این بار شرکت منادیان با در نظر گرفتن شرایط ویژه بازار و مشورت با تیم سازنده تصمیم به عرضه تمام دیجیتالی مختار : فصل قیام گرفت.  کاهش قیمت نهایی بازی به نسبت نسخه فیزیکی ، مشکلات پخش فیزیکی در دوره شیوع ویروس کرونا و همراه شدن با مسیر جهانی صنعت بازی  که در آن ناشران درصد قابل توجهی از فروش خود را از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی بدست می‌آوردند ؛ سه دلیلی بود که در نهایت باعث شد شرکت منادیان تصمیم به عرضه تمام دیجیتالی مختار : فصل قیام بگیرد.

مختار : فصل قیام برخلاف شماره نخست که طی یک بازه زمانی کوتاه اتفاق می‌افتاد و تنها دارای تعدادی فلش بک بود، در یک دوره شش ساله جریان دارد. این موضوع باعث شده تا تیم نویسندگان عمده تمرکز خود را روی تحول شخصیت مختار قرار دهند و کاربران بتوانند این کاراکتر را در دوره‌های مختلف تاریخی همراهی کنند. از حضور مختار در مکه ، به زندان افتادن در کوفه تا آغاز قیام و در نهایت پیروزی او.

یکی از ویژگی‌های مهم بازی مختار : فصل قیام استفاده از موتور قدرتمند «آنریل انجین» است. استفاده از موتور مشهور شرکت «اپیک گیمز» باعث شده تا مختار: فصل قیام از منظر فنی به یک بازی منحصر به فرد بین عناوین داخلی تبدیل شود. به لطف آنریل انجین تیم سازنده موفق شدند با وجود تنوع محیطی، هر لوکیشن را به بهترین شکل ممکن طراحی کنند.

بازی « مختار : فصل قیام» به صورت دیجیتالی و از طریق دو فروشگاه Gameup.ir  و Hayoola.com برای کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.