اخبار بازی

نسخه ۱٫۱۶ بازی آنلاین زولا منتشر شد

Zula بازی کاملا آنلاین و چندنفره بوده و بر همین اساس نیز کلیت گیم⁠پلی آن بر اساس کلیشه‌های موجود در سبک شوتر طراحی شده است. دو تیم رو در روی هم قرار می⁠گیرند و هر کدام از آن⁠ها می⁠بایست با کشتن اعضای گروه مقابل با استفاده از سلاح‌های مختلف، موجب تحقق‌ اهداف خود شوند.

 جزییات آپدیت جدید این بازی به شرح زیر است:

اضافه شدن مرحله جدیدی با نام نمروت که مخصوص مبارزات تیمی Team death match و تک تیراندازان است، این مرحله نسبتا باز است و موانع زیادی برای پنهان شدن در آن قرارداده شده است.

 width=

حالت حذفی: در این مود جدید که بر اساس مبارزه تیمی (Team death match) است. تیمی که افراد گروه حریف را به طور کامل از بین ببرد آن دور از بازی را برنده می شود. تیمی که دفعات بیشتری پیروز شود در نهایت برنده مسابقه خواهد شد و هیچ قانون دیگری وجود ندارد.

دسته کارت تضمینی مکا که به صورت تضمینی تعدادی “مکا” اهداء می کند.

دسته کارت تضمینی سلطنتی که  به صورت تضمینی یک کارت سری “سلطنتی” اهداء می کند

اسلحه دوربین دار جدید  Kar98  که به سرعت AWP عمل می کند و با قدرت Cheytac اهداف شما را تخریب می کند، این اسلحه در بخش سفارشی سازی قابل ارتقاء است.

چاقوی جدید Razor که سبک ترین سلاح در بازی زولا است و در صورت همراه داشتن آن میتوانید خیلی سریع حرکت و به دشمنانتان حمله کنید.

سلاح های ارتقا یافته:  SCAR SSR, Luger P08, MPT-76S, UMP45, PP-2000, MP7, MP5, PP-Bizon, HK417 Pro, Dragunov

سطح گروه ها از ۳۰ به ۵۰ ارتقاء یافته است، اگر عمده بازیکنان در اتاق آماده باشند، دیگر منتظر مدیر اتاق نخواهند ماند و بازی با تایید اکثریت بازیکنان شروع خواهد شد.

اضافه شدن آنتی چیت جدید به بازی، بازیکنان متخلف از این پس به صورت خودکار از بازی اخراج می شوند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.