اخبار بازی

ZombiU بزودی برروی Xbox One و PS4

به گزارش بازی سنتر، ZombiU بزودی برروی Xbox One و PS4 در دسترس خواهد بود.

ZombiU عنوان انحصاری Wii U است که به عنوان لانچ تایتل برای این کنسول توسط کمپانی «یوبی سافت» معرفی و در سال 2012 عرضه شد. این بازی مورد توجه منتقدین قرار گرفت، و نظرات متفاوتی را از خود بجای گذاشت با این حال به سوددهی قابل قبولی نرسید و هرگز آمار فروشی از این بازی به صورت رسمی بیان نشد.

کمپانی یوبی سافت ادامه این بازی را بخاطر سوددهی بسیار کم نسخه اول لغو کرد، طبق گفته های Unseen64 که صحبت های او در رابطه به بازی های عرضه نشده و شایعات موثق است، Unseen64 بیان کرده است که ناشر قصد دارد نام بازی را کمی تغییر دهد و این بازی را با بهبودهایی برای Playstation 4 و Xbox One عرضه کند، این در حالی است که ناشر باید مثل بازی «افسانه ریمن» تغییراتی در نحوه کنترل بازی ایجاد کند و به هسته اصلی گیم پلی اسیبی نزد.

حال بتازگی یوبی سافت در سیستم رده بندی بازی های استرالیا نام ZOMBI را برای کنسول Xbox One به ثبت رسانده است. و هیچ گونه نوشته ای مبنی بر مولتی پلتفرم بودن بازی دیده نمی شود. پورت کننده بازی نیز استدیو استرالیایی Tantalus Media خواهد بود.

به نظر باید شاهد یک تجربه جدید در سبک زامبی آخر زمانی برروی کنسول های جدید باشیم.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.