اخبار بازی

Yoshida: با کمک Gaikai به دنبال اهداف آینده هستیم

اگر شما هم پیگیر خبر های شرکت سونی بوده باشید قطعا خبر خریداری شرکت Gaikai به ارزش قراردادی 380 میلیون دلار توسط سونی را شنیده اید. شرکت Gaikai عرضه کننده خدمات سرویس های ابری یا cloud-streaming است و به بنظر می رسد سونی با الحاق این شرکت به زیرمجموعه خود به نوعی چشم انداز آینده خود را برای حضور درعرصه بازی های کامپیوتری ترسیم کرده است. رئیس استودیو های جهانی سونی آقای Shuhei Yoshida در صحبت های اخیر خود در این مورد عنوان کرده است: "ما در برنامه های آتی خود برای PlayStation و Gaikai، کار خود را با افراد با استعدادی در شرکت Gaikai شروع کرده ایم. ما برای همکاری با کسانی که پایه گذاران سرویس های ابری برای بازی ها بوده اند بسیار هیجان زده هستیم. ما معتقدیم در آینده و زمانی که اینترنت بسیار قوی تر و سریع تر از پیش در اکثر مناطق جهان شود، سرویس های ابری قابلیت دسترسی سریع به انواع محتوا ها بر روی تعداد زیادی از دستگاه ها را به مخاطبین خود خواهند داد." وی در ادامه می افزاید: "با این فرض، ما همکاری خود را با شرکت Gaikai گسترش می دهیم تا ببینیم چه چیز هایی موجب می شود تا عرضه محتوا ها بر روی دستگاه های هدف باعث افزایش حضور سرویس های ابری در خانواده PlayStation شود. در آینده در مورد برنامه های خود در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد "
آقای David Perry مدیر عامل شرکت Gaikai پس از ادغام این شرکت با سونی گفته است که این حرکت موجب ایجاد فرصت های جدیدی برای شرکت Gaikai خواهد شد که پیشتر این امکان برایشان مهیا نبوده است و موجب افزایش حضور شرکت های سازنده و ناشران به منظور فعالیت در این عرصه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.