اخبار بازی

استدیوی سازنده‌ی سری Yakuza تاریخ معرفی بازی‌های جدید خود را اعلام کرد

کمپانی Sega اعلام کرد استدیوی Ryu Ga Gotoku یا همان Yakuza Studio میزبان برنامه‌ای در تئاتر UDX آکیهابارا (منطقه ای در شهر توکیو) در تاریخ ۲۶ آگوست (۴ شهریور) خواهد بود؛ این برنامه به منظور معرفی عنوان‌های جدید این استدیو است.

 width=

هنوز مشخص نیست که آیا نسخه‌ای جدید از سری Yakuza هم در میان عنوان‌های مذکور هست یا نه، با این حال رئیس استدیوی یاکوزا آقای توشیهیرو ناگوشی در پخش استریم Sega Nama اشاره کرد که برنامه‌ی جدید برای معرفی چند عنوان است که «شامل چیزی که انتظار آن می‌رود» نیز است.

قابل ذکر است که پیش از این عنوان Yakuza 0 از این سری برای کنسول نسل هشتمی PS4 به صورت جهانی منتشر شد که توانست متای ۸۵ را کسب کند. همچنین ۲ نسخه‌ی دیگر از این سری برای انتشار جهانی تائید شده‌ است ؛ یاکوزا کیوامی (بازسازی اولین عنوان این سری) در تاریخ ۲۹ آگوست (۷ شهریور) و یاکوزا ۶ در اوایل سال 2018 میلادی (در سال 2016 در ژاپن منتشر شده) برای کنسول PS4 منتشر خواهند شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.