اخبار بازی

Yaiba :Team Ninja یک Ninja Gaiden متفاوت خواهد بود

بنا بر صحبت های مدیر عامل استودیو Team Ninja، آقای Yosuke Hayashi، بازی بعدی در سری Ninja Gaiden یعنی Yaiba: Ninja Gaiden Z (که هم اکنون زیر نظر سه استودیو Comcept،Team Ninja و Spark Unlimited در حال توسعه است) یک بازی متفاوت در این سری خواهد بود.


Hayashi در مصاحبه ای با Siliconera در این باره گفت: "ما باید با یک استودیوی غربی همکاری می کردیم. ما نینجا های زیادی در بازی های غربی می بینیم، که البته نینجا های واقعی نیستند. همچنین زامبی ها نیز موجوداتی برخاسته از غرب هستند. ما احساس می کنیم می توانیم در بازی جدیدمان هم یک حس نینجا گونه و به کمک استودیوی غربی Spark Unlimited یک حس زامبی گونه داشته باشیم."

از نظر آقای Hayashi، جدید ترین عنوان سری Ninja Gaiden، یک بازی متفاوت و خاص است:

"ما به هیچ وجه قصد نداریم سیستم قدیمی بازی های سری Ninja Gaiden را تنها به همراه گرافیک متفاوت در این بازی پیاده کینم. بازی دارای سیستم و گیم پلی خاص خودش خواهد بود. با این حال ما می خواهیم مطمئن شویم گیم پلی بازی طرفداران قدیمی این سری را نیز راضی خواهد کرد. بنابراین با اینکه بازی متفاوت است، اما شما مانند بازی های قبلی این سری به چالش کشیده خواهید شد."

وی همچنین افزود: "این بازی یک دنباله برای سری Ninja Gaiden به حساب نمی آید. در واقع زیاد با این سری مرتبط نیست. در دنیای Ninja Gaiden اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است. Yaiba یکی از این اتفاقات است. با این حال طرفداران این سری حتما از این بازی لذت خواهند برد."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.