اخبار بازی

XOne قابلیت اجرای همزمان 4 برنامه را دارد

مایکروسافت در جریان TGS امسال کنسول XOne خود را به نمایش گذاشته و تعدادی از قابلیت های چند کاره و همزمان این کنسول را تایید کرد.

طبق گزارشات، آقای Albert Penello توانایی این کنسول در اجرای همزمان 4 برنامه (application) را نشان داده است. البته مشخص است که در مورد بازیها، تنها می‌تواند در یک زمان، یک بازی را اجرا کند.

رفتن از برنامه ای به برنامه دیگر (سوییچ کردن) نیز همانند عملکرد موبایل موبایل بوده (اما وظایف چند کاره ای که XOne توانایی انجامش را دارد، هنوز در گوشی های هوشمند و تبلت ها قابل اجرا نیست) و  دارای سیستم عاملی است که امکان انتخاب از بین جعبه های مربعی که نمایانگر برنامه ها یا بازی ها هستند و رفتن به home screen را دارید. برای مثال، با قابلیت Snap، شما می‌توانید همانند کاری که در ویندوز انجام می‌دهید، دو برنامه را همزمان و در دو پنجره مختلف باز کنید.

Xbox One از وارد شدن (sign-in) چند نفره پشتیبانی می‌کند که تا 6 نفر همزمان جا دارد و کینکت با توجه به شخصی که کنترلر کنسول را در دست دارد، تعیین می‌کند که چه کسی لیدر باشد. همچنین، کینکت صدای شما را از بین بقیه افراد در اتاق، شناسایی کرده و تنظیمات و سیو بازیهای شما را اجرا می‌کند.

علاوه براین، کینکت به شما این اجازه را می‌دهد تا با حرکت دادن دست خود، وارد شوید(Sign-in) و به طور خودکار، اطلاعات پروفایل و سیو هایتان را از سیستم Cloud وارد کنسول می‌کند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.