اخبار بازی

اطلاعات درز کرده از Xbox Series X پورتهای این کنسول را نشان می دهد

بر اساس آخرین اطلاعات درز کرده از Xbox Series X که توسط اینسایدر های صنعت تایید شده است، حالا ما میدانیم کنسول جدید شرکت مایکروسافت چه پورتهایی در هنگام عرضه خواهد داشت.

گزارش سایت Thurrot.com نشان می دهد ما در کنسول جدید مایکروسافت شاهد پورت های USB-A (super speed) ، پورت شبکه ، یک عدد HDMI ، ورودی صدای optical ، و پورت ورودی برق خواهیم بود.

به مانند Xbox One X یک پورت USB-A  دیگر هم در جلوی Xbox Series X قرار خواهد داشت که مجموع پوتهای ورودی USB-A  این کنسول را به عدد سه می رساند. علاوه بر این تمام پورت ها در نیمه پایینی کنسول قرار گرفته اند.

این سایت همچنین اشاره کرده است که پورت اضافه ای در پشت کنسول وجود دارد که احتمالا برای عیب یابی و اشکال زدایی ( debugging ) استفاده خواهد شد. اما هیچکدام از منابع نتوانستند کارایی و هدف از وجود این پورت را تایید کنند. و با بیان این جمله از خود سلب مسولیت کردند:

به یاد داشته باشید که این اطلاعات نهایی نیست و ممکن است در هنگام عرضه کنسول تغییر کند. با این حال توسط افراد مختلف آشنا به سخت افزار بیان شده است.

لازم به ذکر است که این گزارش درست بعد از کنفرانس AMD در مراسم CES امسال منتشر شد. در این مراسم AMD اظهار داشت که Xbox Series X دارای 2 عدد پورت HDMI ، دو عدد USB-C  و یک عدد پورت S/PDIF (صدا) خواهد بود. البته چندی بعد ( احتمالا بعد از فشار مایکروسافت ) تصریح کرد که نمایش Xbox Series X در CES توسط آنها، به درستی طراحی و قابلیت های این کنسول را نشان نداده است.

به هرحال واضح است که این پورتها تا قبل از انتشار کنسول ممکن است تغییر کنند. ولی تا به این لحظه تعداد و نوع پورتهای Xbox Series X طبق گزارش بالا است.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

علی محمد خراسانی

Video Games, Movies and TOOL

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن