اخبار بازی

آپدیت Xbox One

مایکروسافت جزئیات به روز رسانی Xbox One را اعلام کرد. این بروز رسانی دیروز در دسترس قرار گرفت و gamerpics سفارشی و ویژگی های جدید دیگری را به کنسول اضافه کرد.

آپدیت Xbox One

با استفاده از این بروز رسانی، شما قادر به آپلود تصاویر خود جهت استفاده به عنوان آواتار خواهید بود. همچنین شما می توانید تصاویر را مستقیما از کنسول، تلفن همراه یا رایانه های شخصی خود که ویندوز 10 بر روی آن نصب شده است را آپلود کنید و سپس از آنها به عنوان Gamerpic استفاده کنید. از تصاویری که آپلود کرده اید میتوان به عنوان پس زمینه کلاب ها و تصویر پروفایل نیز استفاده کرد. علاوه بر این، به روز رسانی دیروز، توانایی co-stream در Xbox One را اضافه می کند. حداکثر سه کاربر می توانند با استفاده از سرویس Mixer با یک broadcast همزمان اقدام به Stream کنند. شما می توانید یک کاربر دیگر را به co-stream دعوت کنید، برای این کار تنها لازم است که گزینه مورد نظر را در پروفایل کاربر انتخاب کنید. برای سهولت دسترسی گزینه Mixer به تب های صقحه اصلی کلاب ها اضافه شده است.

مورد بعدی مناسب افرادی است که کنسول خود را به اشتراک میگذارند، این قابلیت به شما اجازه میدهد تا پروفایل خود را به کنترلر خود متصل کنید تا هنگام ورود به کنسول مستقیما به پروفایل خود وارد شوید. برای فعال سازی این قابلیت کافیست به قسمت تنظیمات رفته و گزینه Sign-in, security & passkey را انتخاب کنید و سپس This controller signs in” and then “Link controller را فعال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا