اخبار بازی

رئیس «Xbox» از سرمایه گذاری برای استدیوهای داخلی خبر داد

به نظر می‌آید پس از انتشار سخت‌افزاری جدید حال تمرکز بخش «Xbox» کمپانی «Microsoft» متوجه نرم‌افزارها و خدمات آن است.

Xbox

آقای «Phil Spencer» رئیس بخش «Xbox» کمپانی مایکروسافت اعلام کرد این کمپانی قصد دارد سرمایه گذاری بیشتری برای بازی‌های داخلی انجام دهد و این کار شامل احداث یا به دست آوردن استدیوهای جدید می‌شود. این امر نوید جهت گیری کاملا متفاوتی را توسط کمپانی مایکروسافت، نسبت به سال‌های گذشته می‌دهد که این کمپانی استدیوهایی را تعطیل و ساخت عناوینی را لغو کرد، همچنین مورد انتقاد نسبت به کمبود بازی‌های «First-Party» در کنفرانس‌های خود قرار گرفته بود.

اسپنسر گفت :«ما نیاز داریم که رشد کنیم و من مشتاق این موضوع هستم. قابلیت ما برای تولید محتوا باید یکی از نقاط قوت ما باشه. ما همیشه به یک نسبت برای این موضوع سرمایه گذاری نکردیم و در این مورد بالا و پایین‌هایی داشتیم.»

طبق گفته‌ی او در گذشته تعدادی از عناوین پر فروش کمپانی مایکروسافت برای «Xbox» مانند سری‌های «Halo» و «Gears of War» توسط خود این کمپانی منتشر شده بودند ولی در چند سال گذشته این موارد کاهش پیدا کرده است.

کمپانی مایکروسافت امروز، ۷ نوامبر انتشار کنسول جدید خود «Xbox One X» را آغاز کرد و باید دید در ادامه چه برنامه‌هایی برای برند «Xbox» دارد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.