اخبار بازی

معرفی عناوین رایگان Xbox Live Gold برای دسامبر 2019

Xbox Live Gold برای دسامبر

شرکت مایکروسافت لیست مربوط به عناوین رایگان سرویس Xbox Live Gold برای دسامبر 2019 را اعلام کرد. مشترکین این سرویس به مانند هر ماه می‌توانند مجموعا به چهار بازی دسترسی پیدا کنند.

چهار بازی فهرست عناوین رایگان سرویس Xbox Live Gold برای دسامبر شامل بازی Jurassic World Evolution و بازی Toy Story 3 که از روی فیلم آن اقتباس شده برای کنسول Xbox One و دو بازی Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD و Insane Robots روی کنسول Xbox 360 اشاره کرد. لازم به ذکر است که دارندگان کنسول Xbox One می‌توانند از طریق قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل گذشته به بازی رایگان Xbox 360 هم دسترسی داشته باشند.

 • بازی Insane Robots از تاریخ یک دسامبر تا 31 دسامبر روی Xbox One
 • بازی Jurassic World Evolution از تاریخ 16 دسامبر تا 15 ژوئن روی Xbox One
 • بازی Toy Story 3 از تاریخ یک دسامبر تا 15 دسامبر روی Xbox 360
 • بازی Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD از تاریخ 16 دسامبر تا 31 دسامبر روی Xbox 360

ناگفته نماند سه بازی از عناوین این سرویس برای ماه قبل که شامل The Final Station، Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter و Joy Ride Turbo می‌شدند هم‌چنان برای دانلود در دسترس قرار دارند.

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”FUTURE, post: 4668393, member: 111673″]
  توی استوری 3 یکی از خفن ترین بازیای لایسنسیه…
  اصلا به قیافش نمیخوره ولی بنظرم ده از دهه 😀
  حتما اگه بازی نکردید برید سراغش!
  [/QUOTE]
  دقیقا فوق العادس باورت نمیشه من هنوز نسخه pc دارم! و همینطور ps2 ! 😀 همیشه از این بدم میومد که چرا نسخه pc زرگ به عنوان کرکتر قابل بازی نداره ولی بقیه پورت ها دارن! 😀 به هرحال خیلی خوب بود داستان بازی که خطی بود به کنار بعد تموم کردنش تو اون محیط open world هزار تا کار دیگه و ساعت ها سرگرمی هم داشت میرفتی از مغازه بوزای و حتی مشن میخریدی خیلی حال میداد جالبه toy story همه بازی هاش خفنن از دم دلم میخواد دوباره نصبش کنم 😡

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا