اخبار بازی

مایکروسافت از سازندگان خواسته است تا ارتقای نسل بعدی بازی‌ها را به صورت رایگان ارائه کنند

 ایکس باکس، توسعه‌دهندگان و ناشران را به سمت ارتقای رایگان بازی‌های بین‌ نسلی تشویق کرده است.

کنسول Xbox Series X

پس از معرفی کنسول ایکس باکس سری ایکس، مایکروسافت از برنامه Smart Delivery رونمایی کرد. فلسفه این سرویس ساده است: بازی‌های Xbox خود را یکبار بخرید و نسخه‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس بازی را دریافت کنید. با توجه به محدودیت‌های نسل هشت، ارتقای رایگان به نسخه Xbox Series X حرکتی ارزشمند از سوی ناشران و سازندگان محسوب می‌شود.

حالا طبق گزارش Video Game Chronicle، مایکروسافت توسعه‌دهندگان و ناشران را تشویق کرده است تا بابت ارتقای نسل بعدی از بازیکنان پول اضافی دریافت نکنند و همچنین این ارتقا را در قالب DLC به فروش نرسانند. در آخر این تصمیم به عهده سازندگان است اما ایکس باکس به آن‌ها قول داده تا برای ارائه بهترین تجربه با آن‌ها همکاری کند.

بازی‌های بزرگی مانند Halo Infinite ،CyberPunk 2077 و Assassin’s Creed Valhalla از سرویس Smart Delivery پشتیبانی خواهند کرد اما هنوز بازی‌های متعددی مانند NBA 2K21 برای ارتقا از بازیکنان پول دریافت خواهند کرد.

کنسول ایکس باکس سری ایکس پاییز امسال عرضه خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.