اخبار بازی

اخباری از سرویس xCloud، گیم‌پس و 12 بازی انحصاری در برنامه رویداد X019

برنامه رویداد X019

آن طور که پیداست اخبار و موارد مختلف فراوانی در برنامه رویداد X019 توسط مایکروسافت قرار داده شده زیرا در فاصله چند روز مانده به شروع این رویداد، تمامی تمرکز این شرکت معطوف ایونت مورد بحث شده که البته نشان می‌دهد شاهد یک کنفرانس یا ایونت بزرگ دیگر برای برند Xbox در سال جاری خواهیم بود و از قرار معلوم، این کمپانی بزرگ با دست پر هم این رویداد را برگزار خواهد کرد.

پیش از این متوجه شده بودیم که 24 بازی در در طبقات مختلف این رویداد قابل بازی خواهند بود اما ظاهرا مایکروسافت برنامه‌های بسیار بیشتری را برای مخاطبین خود تدارک دیده است. براساس اطلاعاتی که به واسطه توییتر رسمی Xbox مورد تایید قرار گرفته، باید انتظار انتشار اخباری پیرامون سرویس Game Pass و هم‌چنین xCloud را داشته باشیم. در رابطه با سرویس Game Pass احتمالا شاهد اضافه شدن بازی‌های جدیدی به آن خواهیم بود و از سوی دیگر در رابطه با سرویس پردازش ابری و استریمی xCloud نیز اخبار جدیدی از آن به اشتراک گذاشته خواهد شد. تاریخ عرضه و لیست بازی‌ها از جمله مواردی است که می‌تواند پیرامون xCloud گفته شود.

شرکت مایکروسافت هم‌چنین تایید کرده است که 12 بازی انحصاری از سوی Xbox Games Studio یا استودیوهای فرست پارتی این کمپانی که شامل رونمایی از عناوین جدید برای کنسول و کامپیوترهای شخصی نیز می‌شود در برنامه رویداد X019 جای دارد. رویداد مورد بحث از تاریخ 14 نوامبر در شهر لندن آغاز شده و 16 نوامبر به اتمام می‌رسد. ناگفته نماند کنفرانس آن نیز از طریق میکسر به صورت زنده پخش خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.