اخبار بازی

رسمی: بازی WWE 2K21 امسال منتشر نخواهد شد

به‌تازگی یکی از مقامات ارشد شرکت WWE رسما اعلام کرده‌است که بازی WWE 2K21 در سال 2020 عرضه نخواهد شد.

بازی WWE 2K20

شرکت 2K Games از 2011 تاکنون هر سال نسخه‌ای از سری WWE 2K را وارد بازار کرده‌است؛ اما به‌نظر می‌رسد امسال این اتفاق نخواهد افتاد. آقای Frank Riddick (مدیر مالی WWE) به‌طور رسمی اعلام کرد که امسال هیچ عنوانی تحت نام WWE منتشر نمی‌شود. او به ذکر این نکته اتکا کرد و توضیحات اضافه‌ای را ارائه نداد.

شایعات کنسل شدن این عنوان و همچنین عملکرد ناامید کننده بازی WWE 2K20 به‌خصوص در زمان عرضه، باعث شده که چندان از گرفتن چنین تصمیمی متعجب نشویم. نسخه آخر این مجموعه که از مشکلات فنی شدیدی رنج می‌برد، با انتقادات شدیدی از سوی طرفداران و رسانه‌ها مواجه شد. استودیو Yuke’s پس از عرضه نسخه آخر بازی، ضمن ابراز ناامیدی همکاری خود را با 2K Games قطع کرد و حال استودیو Visual Concepts وظیفه هدایت این سری را بر عهده دارد.

با اینحال، صفحه رسمی توئیتر WWEgames اعلام کرد که به‌زودی در مورد آینده سری اطلاعات جدیدی را منتشر خواهد کرد و اخبار هیجان‌انگیزی در انتظار طرفداران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.