اخبار بازی

شایعه: بازی WWE 2K21 کنسل شده‌است

طبق شایعه‌ای که اخیرا از طرف یکی از نویسنده‌های سابق سری WWE منتشر شده، ساخت بازی WWE 2K21 کنسل شده‌است.

بازی WWE 2K21

آقای Justin Leeper که قبلا در ساخت نسخه‌هایی از سری WWE دخیل بوده، به‌تازگی ویدئویی را به اشتراک گذاشته که در آن اطلاعات جدیدی را پیرامون آینده این سری لو می‌دهد. بنا به منابع قابل اطمینان لیپر، امسال بازی WWE 2K21 عرضه نخواهد شد چرا که ساخت این عنوان کنسل شده‌است. او حدس می‌زند جدایی استودیو Yuke’s از شرکت 2K Games و شیوع ویروس کرونا، از دلایل ساخته نشدن این بازی به شمار می‌آیند.

به‌طور معمول سالیانه نسخه جدید این سری در هنگام برگزاری رویداد Wrestlemania معرفی می‌شود، اما با اینکه مدتی از برگزاری این رویداد می‌گذرد 2K Games به‌شکل رسمی هیچ اطلاعاتی را مبنی بر معرفی جدیدی منتشر نکرده‌است. با اینحال، لیپر مدعی شده که 2k Games تا پایان امسال با همکاری یک استودیوی دیگر، یک بازی WWE متفاوتی را منتشر خواهد کرد.

در پایان نیز Leeper گفت که می‌تواند در مورد بازی معرفی‌نشده WWE حرف‌های زیادی بزند، اما از آنجایی که تیم بازاریابی 2K احتمالا همین حالا هم دلخور شده‌اند، نمی‌خواهد بیشتر از این آن‌ها را عصبانی کند. اگر اطلاعات منابع لیپر صحیح باشند، می‌توان حدس زد که عملکرد فاجعه‌بار بازی WWE 2K20 نیز در کنسل شدن نسخه جدید تأثیر بسزایی داشته‌است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.