اخبار بازی

World of Warcraft: Mists of Pandaria معرفی شد

با آغاز کنفرانس سالیانه ی BlizzCon میلیون ها هوادار بازی های شرکت Bilizzard خود را برای شنیدن اخبار جذاب در مورد بازی های این شرکت آماده کرده اند.

امروز در این کنفرانس بسته ی الحاقی چهارم World of Warcraft با نام Mists of Pandaria معرفی شد. این بسته که طعنه ای به انیمیشن "پاندای کونگ فو کار" است، نژاد پاندا ها را به میدان جنگ میفرستد.

در این بسته همچنین یک کلاس جدید با نام راهب معرفی شد.

محلی که Pandaria در اون جریان داره، چین باستان است. مکانی سرشار از حوادث گوناگون که سطح توانایی های شما را تا 90 بالا خواهد برد.

ضمناً در این بسته چالش هایی خشن تر، سناریو های جدید برای PVE، سیستم جدید نبرد و سیستم جدید استعداد وجود خواهد داشت.

Chris Metzen توسعه دهنده ی این عنوان و داستان در مورد Pandaria گفت:" این سرزمین نزدیک به 10,000 سال داستان در خود دارد.سرزمینی زیبا، متوازن، متعادل و سرشار از صلح. تمام این ها مربوط به زمانی قبل از رسیدن ماست، قبل از زمان آغاز جنگ بی پایان اقوام."

او به طور مرموزی اعلام کرد در فاز بعدی نبرد در World of Warcraft دشمن اصلی شما خود جنگ است. جنگی بسایر خشن در پیش است، جنگی که مشابه آن را از زمان Warcraft 2 مشاهده نکرده اید.

جنگی میان Alliance و Horde سرزمینی آرام، که طوفانی را با ورود شما تجربه خواهد کرد.

نژادی که شما با آنها به ماجراجویی های تازه میپردازید و به شما می خواهد یاد بدهد که "شما که هستید؟" و "شما برای چه می جنگید."

Bilizzard هنوز تاریخی را برای انتشار این بسته در نظر نگرفته است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن