اخبار بازی

Wolfenstein: The New Order فاقد بخش چندنفره است


معاون رئیس شرکت Bethesda، آقای Pete Hines اعلام کرد که بازی Wolfenstein: The New Order فاقد بخش چندنفره خواهد بود.
او در مصاحبه‌ای که با Eurogamer داشت، توضیح داد که "ما با استودیو Machine Games درباره‌ی حضور بخش چندنفره در این بازی صحبت کردیم و متوجه شدیم که آن‌ها برنامه‌ای برای حضور این بخش در Wolfenstein: The New Order نخواهند داشت."
او تصریح کرد: "ما به تصمیم آن‌ها احترام گذاشتیم. گرچه نسخه‌ی قبلی این بازی دارای بخش چندنفره بود ولی ما هرگز این استودیو را مجبور نکردیم که این بخش را برای Wolfenstein: The New Order قرار بدهند.
وی افزود: "عناوین دیگر آن‌ها نظیر Chronicles of Riddick و The Darkness دارای خلاقیت بسیار بالایی می‌باشند و این استودیو قصد دارد این خلاقیت‌ها در Wolfenstein: The New Order پیاده سازی کنند."
Pete Hines توضیح داد: "پس از این که آن‌ها از عدم وجود بخش Multiplayer در این نسخه با ما سخن گفتند، ما سریعاً آن را پذیرفتیم و به آن‌ها نگفتیم که حتماً ما باید دنبال یک استودیو دیگر برای ساخت این بخش برویم."
هم‌چنین این شرکت رسماً اعلام کرد که Fallout 4 در پشت درهای بسته نمایش داده نشده است.

گفتنی است که عنوان Wolfenstein: The New Order در اواخر سال جاری بر روی پلتفرم‌های PC، PS3، PS4، Xbox 360 و Xbox One عرضه خواهد شد.

آیا از عدم وجود بخش چندنفره در این بازی استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع

مطالب پیشنهادی:

کیوان فقیه

Huh؟

Hanging Out With Friends | Movies and TV Series | Games And Etc

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.