اخبار بازی

Season Pass عنوان Wolfenstein 2: The New Colossus معرفی شد

Season Pass عنوان «Wolfenstein 2: The New Colossus» با نام «The Freedom Chronicles» معرفی شد.

 width=

این سیزن‌پس به شما اجازه خواهد داد در نقش ۳ مبارز آزادی متفاوت قرار بگیرید. قیمت سیزن‌پس ۲۴.۹۹$ است، تاریخ انتشار آن نیز در زمان دیرتری اعلام خواهد شد.

جزئیاتی راجع به ۳ بسته‌ای که در سیزن‌پس قرار دارند :

بسته‌ی اول با نام «The Adventures of Gunslinger Joe» :در نقش بازیکن حرفه‌ای خط حمله‌ (فوتبال آمریکایی) «Josef Stallion» قرار گرفته و با درهم کوبیدن دسته‌های نازی‌ها از خرابه‌های شیکاگو گرفته تا محیط وسیع فضا، پیش بروید.

بسته‌ی دوم با نام «The Diaries of Agent Silent Death» : به عنوان مأمور و قاتل سابق Jessica Valiant» ،OSS» به پناهگاه نازی‌ها در کالیفورنیا نفوذ و اطلاعات محرمانه‌ی عملیات «San Andreas» را کشف کنید.

بسته‌ی سوم با نام «The Amazing Deeds of Captain Wilkins» : به عنوان قهرمان معروف ارتش آمریکا، کاپیتان «Gerald Wilkins» برای مأموریتی به آلاسکا، که تحت کنترل نازی‌هاست رفته و عملیات «Black Sun» را خنثی کنید.

همچنین پیش‌‌خرید بازی، دسترسی به «The Freedom Chronicles: Episode Zero» را برای شما فراهم خواهد کرد که شما را در قالب DLC جدیدی با ۳ شخصیت قابل بازی در بسته‌های مذکور آشنا میکند و در اصل پیش زمینه‌ای برای سیزن‌پس بازی است. این DLC در اختیار خریداران سیزن‌پس نیز قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن