اخبار بازی

آیا بازی Watch Dogs 3 پیش از E3 رونمایی می‌شود؟

بازی Watch Dogs 3

پس از درز اطلاعات فراوان درباره بازی Watch Dogs 3 طبق ادعای وب سایت Spiel Times دو منبع آگاه برخی از این شایعات و اطلاعات را مورد تایید قرار داده‌اند و بازی چند هفته قبل از رویداد E3 2019 و در طول ماه جاری (بیست و چهارم May) رونمایی خواهد شد. به گزارش منبع اول، یکی از کارمندان سابق شرکت «یوبی‌سافت» لیک ذیل را تایید نموده و منبع دوم نیز محل وقوع حوادث داستان، یعنی لندن را تایید کرده است. هرچند این مورد پیش‌تر توسط جیسن شرایر نویسنده وب سایت کوتاکو تایید شده بود. این اطلاعات در فوریه گذشته درز شده و حال طبق گفته‌های منبع اول، تمامی آن‌ها صحت دارند.

  • شخصیت اصلی سارا نام دارد که فردی دورگه بوده و زاده پدر و مادری انگلیسی و آسیایی است
  • سارا برای گروهکی ضد تروریستی کار می‌کند که یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های آن‌ها، مقابله با امنیت سایبری است
  • استفاده از اسکیت بورد و کشیدن گرافیتی روی دیوارها از قابلیت‌های سارا خواهند بود
  • هیچ سلاح کشنده‌ای در بازی وجود ندارد، هرچند که منبع از این مورد چندان مطمئن نیست
  • مشابه بازی Assassin’s Creed Odyssey حق انتخاب بین دو شخصیت مرد و زن را خواهید داشت، هرچند که منبع از این مورد چندان مطمئن نیست

اما شب گذشته آقای Daniel Ahmad (یکی از مدیران فروم ریست ارا) ادعا کرده که بخش عظیمی از این اطلاعات اشتباه هستند. درحال حاضر به غیر از وی، فرد دیگری اقدام به تایید یا تکذیب این اطلاعات نکرده است. همچنین در ادامه می‌توانید تصویری از جدیدترین حساب توییتری بازی Watch Dogs را مشاهده کنید که در پایان نام آن، پسوند UK یا همان انگلستان آمده است.

بازی Watch Dogs 3

شایعات زیادی پیرامون بازی Watch Dogs 3 وجود دارد. همچنین شرکت یوبی‌سافت در جریان نشست خبری و گزارش مالی پایان سال خود اعلام کرد در E3 2019  سه عنوان بزرگ را معرفی میکند. آیا این احتمال وجود دارد «واچ داگز 3» یکی از این عناوین باشد؟

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.