اخبار بازی

بازی همزمان در نقش 20 شخصیت در بازی Watch Dogs Legion

بازی Watch Dogs Legion

شرکت یوبی‌سافت به تازگی اظهار کرده است که پلیر می‌تواند در بازی Watch Dogs Legion به طور همزمان و در یک پلی‌ترو 20 شخصیت را استخدام کرده و در نقش آن‌ها بازی کند.

کنت هادسون (Kent Hudson) از Ubisoft Toronto در مصاحبه خود با وبسایت SegmentNext این گونه توضیح داد که:

پلیرها می‌توانند بیش از 20 شخصیت متفاوت را استخدام کرده و آن‌ها را از هر شخصی که در جهان‌باز بازی در لندن مشاهده می‌کنند انتخاب کنند.

هر کدام از شخصیت‌های قابل جذب در بازی Watch Dogs Legion خط داستانی منحصر به فرد، دیالوگ و پیش‌زمینه خود را دارند. به‌علاوه پیش‌زمینه هر کدام از کاراکترها، شخصیت‌ آن‌ها را را ارائه می‌کند. ناگفته نماند پلیرها برای انتخاب یک کاراکتر به منظور همراهی در یک ماموریت، باید دقت لازم را به کار گیرند زیرا هر کاراکتر، توانایی خاص خود را دارد. با توجه به این که پلیر قادر است در یک پلی‌ترو، بیش از 220 کاراکتر را استخدام کرده و در نقش آن‌ها بازی کند این موضوع می‌تواند امکان‌ پلی‌تروهای متعددی را با مجموعه‌ای از کاراکترهای متفاوت در اختیار پلیر قرار دهد.

هنگامی که در مورد این موضوع پرسیده شد که آیا مرگ یک شخصیت بر داستان بازی تاثیر می‌گذارد هادسون این طور پاسخ داد:

در حالی که مرگ شخصیت‌ها به طور مستقیم بر داستان تاثیر نمی‌گذارد، هر کاراکتری که با آن برخورد می‌کنید و استخدام می‌کنید لول‌آپ و پیشرفت خود را به همراه شخصی‌سازی‌های ظاهری دارد. آن‌ها هم‌چنین در طول ماموریت با شما صحبت می‌کنند و چنان‌چه از ویژگی همیاری تیمی برخوردار باشند تاثیرات مفیدی بر گیم‌پلی می‌گذارند. هم‌چنین ممکن است دارای مزیت‌هایی باشند که در یک شخصیت دیگر از یک کلاس یکسان، در دسترس نباشد.

عنوان مورد بحث در تاریخ 6 مارچ 2020 برابر 1 فروردین 99 برای پلتفرم‌های Xbox one، PlayStation 4، کامپیوترهای خانگی و گوگل استیدیا عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.