اخبار بازی

شایعه: احتمال رونمایی از بازی Watch Dogs 3 در هفته جاری قوت گرفت

بازی watch dogs 3

طبق  شایعاتی که ماه گذشته مطرح شد، گیمرها به این قضیه مشکوک شدند که آیا بازی Watch Dogs 3 عنوانی بین نسلی خواهد بود؟ فردی که این اخبار را لو داد، مدعی شد عنوان یاد شده در شهر لندن جریان داشته و بازیکن قادر خواهد بود تا شخصیت قابل بازی خود را انتخاب کند. کمی بعد نیز این شایعه توسط یکی از معتبرترین ژورنالیست‌های صنعت بازی یعنی Jason Schreier تایید شد. البته همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره شده بود، به واسطه به‌روزرسانی خاصی که یوبی‌سافت برای پایان Watch Dogs 2 منتشر نمود و مختصات لندن را به پایان آن اضافه کرد، حدس زدن این نکته که نسخه سوم در انگلستان روایت می‌شود امری دشوار نبود.

با این اوصاف بیشترین کنجکاوی طرفداران فرنچایز نسبت به تاریخ رونمایی از این عنوان است. به طور معمول این‌طور تصور می‌شود که عنوان یاد شده در جریان کنفرانس خبری شرکت یوبی‌سافت در E3 2019 صورت بگیرد اما اخیراً شایعات تازه‌ای در اینترنت پیچیده می‌شود که نشان از رونمایی زودهنگام این بازی دارد. به عبارتی شاید رونمایی از این اثر کمتر از یک هفته دیگر در جریان کنفرانس بازی‌سازان یا همان GDC صورت بگیرد. طبق خبر غافلگیر کننده هفته گذشته منتشر شد، کمپانی گوگل قصد رونمایی از کنسول خود در GDC 2019 دارد و در پنل آن‌ها شرکت‌هایی همچون یوبی‌سافت و سگا نیز حضور می‌یابند. طبق شایعات، گوگل برای نمایش قدرت کنسول خود به نمایش بازی Watch Dogs 3 تکیه می‌کند و بنابر این، بازی یاد شده برای نخستین بار رونمایی شده و احتمالاً تاریخ عرضه آن نیز مشخص شود. پنل گوگل در تاریخ 19 مارس برابر با 28 اسفند ساعت 8:30 شب برگزار می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.