اخبار بازی

Warface به غرب خواهد آمد

بنابر اعلام Crytek شوتر آنلاین Warface که پیش از این برای عرضه در آسیای شرقی اعلام شده بود ، سال 2012 در تمامی نقاط جهان انحصارا روی PC قابل اجراست .

بنابر اعلام  Cevat Yerli  در نمایشگاه Gamescom 2011 این عنوان Free-to-Play که از سال 2009 در حال ساخت است از CE 3.0 بهره خواهد برد وی همچنین افزود : 

" Warface یک شوتر Class-Based آنلاین خواهد بود که به صورت free to play در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت ، مطمئن باشید Warface با کیفیت بالای خود رقیب جدی ای برای عناوین AAA این ژانر خواهد بود و به شما نشان خواهد داد یک عنوان free to play تا چه حد میتواند با کیفیت باشد ، Warface آینده ی عناوین free to play را ترسیم خواهد کرد . " 

این عنوان هم اکنون توسط استدویوی  Kiev شرکت Crytek در حال ساخت است ، همچنین Crytek Seoul ضمن همکاری با این استودیو به نحوه ی انتشار و بازاریابی آن و تبدیل آن به یک عنوان قدرتمند در بازارهای شرقی نظارت دارد ، استودیوی اصلی Crytek یعنی Crytek Frankfurt نیز بر مراحل ساخت و کیفیت فنی بازی نظارت دارد تا کیفیت این عنوان را به عناوین بزرگ این شرکت نزدیک کند .

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن