اخبار بازی

Wada: ساخت Remake عنوان FF VII این سری را نابود خواهد کرد

Remake کردن یکی از بهترین عناوین سری Final Fantasy یعنی قسمت هفتم این بازی ها که بر روی PS1 منتشر شد، آرزویی است که تمام طرفداران این سری منتظر به حقیقت پیوستن آن هستند ولی Wada رییس شرکت Square Enix نظر دیگری دارد.

Yoichi Wada در مصاحبه کوتاهی که با سایت shareholders داشته است، می گوید تا زمانی که مطمئن نشود این سری می تواند اعتبار سابق خود را نگه دارد، اجازه ساخت دوباره VII رو نخواهد داد. در این گفتگوی کوتاه Wada تایید کرد که عرضه عناوینی همچون XIII , XIII-2 هنوز نتوانسته انتظارات وی را از کیفیت بازی های سری برآورده کند و با عرضه Remake نسخه هفتم این سری که یکی از بهترین عناوین این سری محسوب می شود، ممکن است آینده کل سری نابود شود.

Final Fantasy VII در سال 1997 برای PS1 عرضه شد و اولین بازی این سری بود که از گرافیک سه بعدی استفاده می کرد و با نمره 92 سومین عنوان برتر این سری محسوب می شود.

شرکت Square Enix تا به حال چندین بار تقاضای طرفداران این بازی را برای ساختن Remake از VII رد کرده است و قطعا روی صحبت های Wada نیز با طرفداران این بازی است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

داود سامانی

از رفیق زیاد شانس نیاوردم! Game

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.