اخبار بازی

visceral : گرافیک dead space 2 با uncharted 2 برابری می کند.

مدیر اجرایی بازی dead space 2 اقای Steve Papoutsis به مجله ی edge گفت که بازیکنان از دیدن کیفیت این دنباله شگفت زده خواهند شد . وی گفت :(( uncharted بازی بسیار زیبا و متحیر کننده ای است . به نظر من dead space 2 به راحتی می تواند با گرافیک uncharted برابری کند.ما به دستاورد خود از بازی dead space افتخار میکنیم . ما در بسیاری مواقع به بازی قبلی خود نگاه و نسخه ی جدید را با ان مقایسیه کنیم . بایستی بگویم که پیشرفت هایی که تیم ما در زمینه ی گرافیک بازی حاصل کرده است در یک کلام غیر قابل باور هستند . بازی فوق العاده استثنایی به نظر میرسد و این یک قدم بزرگ نسبت به بازی قبلی به شمار میرود.تیم هنری بازی در کنار برنامه نویسان و تمامی کسانی که ما را در ساخت انجین بازی -که ما همواره در حال اصلاح ان بوده ایم -یاری کرده اند در کار خود فوق العاده عمل کرده است .من واقعا فکر میکنم که تیم از هر نظر بازی را بهتر از نسخه ی قبلی طراحی کرده است و مردم از چیزی که خواهند دید شگفتزده خواهند شد )).

dead  space 2 هم اکنون در حال ساخت می باشد و احتمالا بین ماه های ژانویه تا مارس 2011 برای pc و کنسولها به بازار عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.