اخبار بازی

سونی کارگردان فیلم Venom را برای ساخت فیلم Uncharted در نظر دارد

در پی از دست دادن ششمین کارگردان فیلم تولید نشده Uncharted، به نظر می آید این پروژه کارگردان جدیدش را پیدا کرده است. آقای روبن فلیشر (Ruben Fleischer) سازنده فیلم های Venom و  Zombieland.

طبق گفته وب سایت Hollywood Reporter آقای فلیشر در صدر لیست شرکت سونی، برای پیوستن به تام هالند (Tom Holland) و احتمالا مارک والبرگ (Mark Wahlberg) و به عهده گرفتن نقش هفتمین کارگردان فیلم Uncharted است.

آقای فلیشر با کمپانی سونی، غریبه نیست. فیلم های Venom و  Zombieland هر دو متعلق به سونی هستند. پس این تصمیم سونی باعث سوپرایز نیست، گرچه هنوز مذاکراتی صورت نگرفته است.

طی خبری که در پایان ماه دسامبر 2019 آمد، آقای تراویس نایت (Travis Knight) بنا به مشکلاتی که در زمان بندی پروژه پیش آمد، دیگر قادر به کارگردانی این فیلم نبود. طبق شایعات، این مشکلات به خاطر شلوغ بودن برنامه کاری تام هالند پیش آمده بود. با وجود این مشکلات، خبر ها حاکی از این است که ساخت فیلم همچنان در برنامه سونی است و تغییرات به خصوصی پیش نیامده است.

آقای شان لیدن (Shawn Layden) رئیس پیشین بخش SIE Worldwide Studios سونی به Hollywood Reporter گفت:

ما 25 سال سابقه توسعه و تولید بازی های ویدیویی را داریم، و طی 25 سال، بازی ها، فرنچایزها و داستان های فوق العاده ای را ساخته ایم.

با این که تا کنون هیچ چیزی تایید نشده، سونی فرنچایز های مختلفی دارد تا به فیلم تبدیل کند، مثل بازی های The Last of Us, God of War, و Spyro the Dragon که چندتا از این عناوین هستند.

در فیلم Uncharted، تام هالند، نقش ناتان دریک (Nathan Drake) جوان را بازی می کند و مارک والبرگ هم نقش ویکتور سالاوان (Victor Sullivan) را به عهده می گیرد. تاریخ انتشار فیلم 18 دسامبر سال 2020 است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.