اخبار بازی

بازی Vampire: the Masquerade Bloodlines 2 معرفی شد

بازی Vampire: the Masquerade Bloodlines 2

پس از گذشت چیزی نزدیک به 15 سال، بازی Vampire: the Masquerade Bloodlines 2 دنباله‌ای برای اثری با همین نام معرفی شد. بدون شک نسخه اول این عنوان یکی از تاثیر گذارترین آثار ژانر نقش آفرینی محسوب می‌شود. هرچند که این بازی نمرات خوبی را کسب کرده بود اما از نظر فروش چندان موفق عمل نکرد و از آن‌جایی که باگ‌ها و ایرادات فنی فراوانی را نیز به همراه داشت، تنها به واسطه زحمات طرفداران و عرضه مادهای مختلف قابل بازی شد.

Bloodlines 2 در محیط جدیدی جریان دارد. شهر سیاتل، منطقه‌ای خواهد بود که بازیکن درکنار ومپایر جوان خود به عنوان کارکتر اصلی، به دنبال شخصی می‌گردد که منجر به وقوع Mass Embrace (تبدیل غیر مجاز دیگران به ومپایر که می‌تواند باعث اعدام فرد خاطی شود) شده است. این اثر توسط استودیو Hardsuit Labs توسعه یافته و Paradox Interactive وظیفه انتشار آن‌را برعهده دارد. برخی از سازندگان نسخه اصلی برای کار روی دنباله این اثر بازگشته‌اند که از مهم‌ترین این افراد می‌توان به Brian Mitsoda نویسنده اصلی عنوان نخست اشاره داشت. نقش وی در پروژه جدید به عنوان طراح داستان خواهد بود.

بازی Vampire: the Masquerade Bloodlines 2 که در جریان کنفرانس بازی‌سازان یا همان GDC 2019 معرفی شد، قرار است در اوایل سال 2020 برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شود.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا