اخبار بازی

تاخیر در عرضه بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

عرضه بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 با تاخیر مواجه شد. دنباله عنوان کالت کلاسیک Vampire: The Masquerade – Bloodlines که پیش از این قرار بود در سه‌ماهه ابتدایی 2020 انتشار پیدا کند تاخیر خورده و اکنون قرار است در بازه زمانی نامشخص دیگری از سال 2020 عرضه شود.

تیم توسعه‌دهنده در استودیو Hardsuit Labs در حساب رسمی بازی در توییتر این خبر را به اشتراک گذاشت و اظهار کرد به عقیده آن‌ها، کیفیت بازی مهم‌تر از انتشار در بازه زمانی مشخص شده است و در همین راستا نیز تصمیم بر تاخیر بازی اتخاذ شده است. در حالی که تاخیر در انتشار همواره امری ناامیدکننده است اما قرار گرفتن کیفیت یک اثر در اولویت تیم سازنده امری قابل احترام بوده و اگر بهبود کیفیت بازی نیازمند صرف زمان بیشتر است این موضوع اجتناب‌ناپذیر به شمار می‌رود. تیم سازنده توضیحات دیگری در خصوص تاخیر در عرضه بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ارائه کرد که به شرح زیر است:

مواردی وجود دارد که ما می‌خواستیم تحت هر شرایطی در دنباله Bloodlines به آن دست پیدا کنیم. داستان‌سرایی چندشاخه عمیق، بازیگرانی که نقش خود را به طور شگفت‌انگیز و باورنکردنی ایفا کنند و دنیای غنی World of Darkness جزو این موارد بودند. ما شدیدا معتقد هستیم در مسیر درستی قرار داریم تا همه موارد را در بازی ارائه کنیم.

اما در سمت دیگر، مسئولیت‌هایی وجود دارد تا از مشکلاتی که دامن بازی نخست را گرفت اجتناب و دوری کنیم که بخاطر عرضه زود هنگام بروز کرده بود. در طول چند ماه اخیر مشخص شد که پایبندی به بازه زمانی مشخص شده برای عرضه بازی، ممکن است اشتباه نسخه اول را تکرار کند. ما این کار را نمی‌کنیم. زیرا در نهایت همه افرادی که روی این اثر مشغول کار هستند می‌خواهند تا بهترین Bloodlines 2 ممکن را به مخاطب ارائه کنند.

بازی مورد بحث برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی در حال توسعه بوده و توسط شرکت Paradox Interactive منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.