اخبار بازی

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 شما را وادار به اتخاذ تصمیمات سختی خواهد کرد

بازی Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

در اواخر ماه مارچ سال حاری میلادی بود که بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 توسط استودیوی Hardsuit Labs معرفی شد. تا کنون تریلرهای مختلفی از این بازی در دست ساخت منتشر شده و در این تریلرها شاهد جنگ‌های خونین و بی رحم میان خون آشام‌ها و انسان‌ها هسنیم. همچنین احتمالا در این بازی شاهد داستان درگیر کننده و جذابی خواهیم بود و به نظر می‌رسد که به جنگ میان انسان‌ها و ومپایرها به خوبی پرداخته شده باشد. حال به تازگی مشخص شده است که کاربران در بازی تصمیمات مهمی را خواهند گرفت و گرفتن این تصمیمات نیز ساده نخواهد بود. در واقع در این بازی شما مجبور به اتخاذ تصمیمات سختی خواهید بود و برخی از تصمیمات دارای عواقب خاص خود خواهند بود. با توجه به این که حداقل 30 ساعت زمان می‌برد تا این بازی به پایان برسد، احتمالا در جریان بازی با این گونه از انتخاب‌ها و تصمیمات سخت زیاد رو به رو خواهید شد.

به تازگی خانم کارا الیسون یکی از طراحان بازی در جریان یک مطلبی که در وب سایت رسمی بازی گذاشته شده، درباره این موضوع اطلاعاتی را منتشر کرد. طبق این اطلاعاتی که در این پست منتشر شده، احتمال این که در بازی مجبور به اتخاذ تصمیماتی شوید که به هیچ عنوان با آن‌ها موافق نیستید، زیاد است. چند سناریو از پیش تعریف شده در بازی حضور خواهد داشت ولی با این وجود هم چند موقعیت حساس و سخت نیز در بازی نیز وجود دارد که در آن موقعیت‌ها فقط باید انتخاب کنید که تصمیم شما به چه کسی صدمه بزند. تمامی تصمیمات گرفته شده در بازی قطعا نتیجه خوبی را به همراه نخواهد داشت. تاریخ عرضه دقیق Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 هنوز اعلام نشده اما احتمالا این بازی در مارس 2020 و برای برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.