اخبار بازی

Update: تیزری جدید از Need For Speed جدید منتشر کرد

Update: صفحه ی Face-Book رسمی بازی Need For Speed تصویری جدید را منتشر کرد. این تصویر یک ماشین قرمز رنگ که فقط قسمت پشت آن مشخص است را به نمایش می گذارد.

و در زیر این عکس نوشته شده است که اطلاعات جدید در تاریخ 23 May یعنی امروز منتشر می گردد.

 data-src=

 

شب گذشته Xbox One معرفی شد و اعلام شد که مشارکت Microsoft برای 4 بازی برتر ورزشی انجام می شود. این کنسول می تواند Engine نسل بعدی شرکت EA یعنی Ignite Engine که در همین مراسم رونمایی شد را استفاده نماید. شرکت Elecronic Arts امروز در صفحه ی Face-Book تیزری جدید که عکسی از یک ماشین است و می تواند مربوط به یک NFS جدید باشد، منتشر کرد.

در این عکس یک ماشین Sport شده که در درب آن نام واضح "Pursuit" حک شده است. تنها نشانه ای که EA از این پست خود در صفحه ارائه کرده است، یک متن کوتاه درزیر می باشد. 

ممکن است این عکس با فیلم Need For Speed ارتباط داشته باشد.

علیرغم این موضوع، عناوین سبک Racing، سری جدیدشان را اعلام کرده اند: می توان همچون شب گذشته Forza Motorsport 5 و هفته ی قبل نیز عنوان بزرگ Grand Turismo 6 در مراسم پانزدهمین سالگرد این بازی معرفی شدند، اشاره نمود.

آبا امکان دارد EA در مراسم E3 از نسخه ی جدید Need For Speed رونمایی کند ؟

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.