اخبار بازی

Until Dawn هنوز در مراحل ساخت به سر می برد

رئیس استودیوهای جهانی شرکت Sony آقای یوشیدا طی خبری اعلام کردند که عنوان انحصاری Until Dawn که دارای سبک ترس و بقا است هنوز هم در مراحل ساخت به سر می برد.

آقای یوشیدا طی مصاحبه ای که با Polygon در همایش GDC امسال داشته اند اعلام کردند که هنوز این بازی در حال ساخت می باشد ولی در مورد اینکه این بازی قرار است برای PS4 عرضه شود چیز زیادی نگفته اند.

آقای یوشیدا نیز نظر خود را در مورد استفاده تکنولوژی واقعیت مجازی در رابطه با عناوین ترسناک گفتند:

"میتونه خیلی جالب باشه، چون این دسته از بازی ها در سبک ترس و بقا هستند. و خیلی از مردم به من توئیت می کنند که چرا ما بازی Outlast رو برای این تکنولوژی نمی سازیم. او گفت: من فکر می کنم این سبک بازی ها، واقعا گزینه مناسبی برای این تکنولوژی هستند. اگر شما می خواهید که برای پروژه مورفیوس بازی بسازید، باید طراحی بازی واقعا، واقعا متفاوت باشد."

سوال بعدی که از ایشان پرسیدند در مورد بازی Until Dawn بود. اینکه آیا این بازی هنوز در حال ساخت است یا کنسل شده است. او در جواب گفت:

"بله، بله. این بازی در مراحل ساخت به سر می برد."

Until Dawn اولین بار در همایش Gamescom 2012 معرفی شد. به گفته سازندگان این بازی قرار بود که از پتانسیل تکنولوژی PlayStation Move نهایت بهره را ببرد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.