اخبار بازی

Uncharted: The Lost Legacy تجربه‌ای آشنا با ویژگی های جدید

بعد از تمام شدن داستان Nathan Drake  حالا نوبت یک شروع تازه برای سری Uncharted است. عنوان جدید ناتی داگ، حیات خود را به عنوان یک DLC شروع کرد و مدتی بعد به عنوان یک بازی کاملا مستقل مطرح شد؛ عنوانی که قصد دارد، خصوصیات جدیدی را به همان تجربه آشنا اضافه کند.

Uncharted

در جدیدترین ویدیو منتشر شده از Uncharted: The Lost Legacy سازندگان این عنوان بیان کردند؛ با وجود اینکه  The Lost Legacy یک بازی کاملا Open World نیست، بازیکنان آزادی عمل بیشتری برای اکتشاف دارند. در عوض اینکه بخواهند مراحل را بطور کاملا خطی دنبال کنند.

در واقع هدف سازندگان بازی، تلفیق این آزادی عمل جدید با بازگویی داستان به همان سبک سینمایی سری Uncharted است. Chloe به دلیل علاقه زیاد طرفداران به عنوان کرکتر اصلی انتخاب شده است و پس‌زمینه شخصی او، موقعیت های خوبی برای داستان بازی ایجاد میکند.

ماجرای بازی از این قرار است که Chloe در پی ریشه های خود به هند بازگشته و به دنبال عتیقه‌ای می‌باشد که پدرش به آن علاقه‌مند بوده است. در همین حال Nadine Ross مناسب‌ترین همراه برای اوست و تقابل خصوصیت نکته‌بین بودن و زمینه نظامی Nadine با شیوه احساسی و بی پروا Chloe، تعادل مناسبی بین هر دو آنها ایجاد خواهد کرد.

Uncharted: The Lost Legacy شاید یک امتحان برای ادامه دادن این سری بدونNathan Drake باشد و از این جهت پروژه جذابی است که ناتی داگ در آن سعی میکند با عنوانی کوچکتر مرز های محیطی بازی را گسترش دهد. این بازی در پایان همین ماه به طور انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.