اخبار بازی

تاریخ انتشار فیلم Uncharted به عقب رانده شد

فیلم Uncharted

ماجرای عرضه فیلم Uncharted همچنان ادامه دارد. شرکت سونی اعلام کرده است که عرضه این فیلم را 3 ماه به عقب انداخته است. این تاخیر احتمالا به این دلیل است که ششمین کارگردان فیلم از پروژه کنار کشید.

طبق گفته آرون کوچ (Aaron Couch) از وب سایت Hollywood Reporter، فیلم Uncharted تا تاریخ 5 مارس 2021 تاخیر خورده است، تقریبا 3 ماه بعد از تاریخ تایید شده اولیه، که دسامبر سال 2020 بود.

به علاوه، این فیلم بر تاریخ ماه مارس 2021 که در اصل برای فیلم He-Man and the Masters of the Universe در نظر گرفته شده بود، سایه انداخت، و حالا فیلم He-Man از تقویم سازندگان خط خورده است.

با این که این خبر احتمالا برای طرفدار های این بازی ناامید کننده است، ولی با توجه به تاریخ طولانی و عجیب فیلم آنچارتد، که تجربه تغییر چندین کارگردان و بازیگر را داشته است، چنین اخباری نباید خیلی باعث تعجب باشد.

در این فیلم تام هالند (Tom Holland) نقش ناتان دریک (Nathan Drake) را بازی می کند و احتمالا مارک والبرگ (Mark Wahlberg) نقش ویکتور سالاوان (Victor Sullivan) را به عهده می گیرد. علاوه بر این، طبق گزارش ها، شرکت سونی در حال مذاکره با روبن فلیشر (Ruben Fleischer) کارگردان فیلم Venom است، که هفتمین کارگردان انتخاب شده برای این فیلم به حساب می آید.

در سال 2019 سونی استودیوی PlayStation Productions را معرفی کرد، یک استودیوی تولیدی (production studio) که هدفش تبدیل کاتالوگ بازی ها و فرنچایز های شرکت سونی به فیلم و تلوزیون است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.