اخبار بازی

مذاکرات سونی با مارک والبرگ برای پیوستن به فیلم Uncharted

فیلم Uncharted

مارک والبرگ بازیگر مشهور آمریکایی در حال مذاکره با شرکت سونی برای پیوستن به فیلم Uncharted است. براساس آخرین اخبار از روند تولید این اقتباس سینمایی از فرنچایز محبوب استودیو ناتی‌داگ، والبرگ قرار است به تام هالند بازیگر جدید فیلم‌های اسپایدرمن ملحق شود که پیش از این برای ایفای نقش شخصیت نیتن دریک برگزیده شده بود.

به گزارش نشریه Variety، مارک والبرگ برای ایفای نقش شخصیت ویکتور سالیوان ملقب به سالی که دوست و به نوعی مربی نیتن به شمار می‌رود در نظر گرفته شده است. این خبر که روز گذشته به اشتراک گذاشته شد بیان می‌دارد والبرگ در مذاکرات نهایی برای پیوستن به فیلم Uncharted قرار دارد. جالب است بدانید که پیش از این در ابتدای حرف و حدیث‌ها برای تولید یک اقتباس سینمایی از Uncharted، مارک والبرگ از جمله کسانی بود که نام آن برای بازی در نقش شخصیت نیتن دریک به گوش می‌رسید. اکنون که مدت‌هاست تام هالند برای این نقش انتخاب شده، به نظر می‌رسد قرار است شاهد ایفای نقش شخصیت سالی توسط والبرگ باشیم.

تراویس نایت که ساخت فیلم‌های Bumblebee و Kubo and the Two Strings را در کارنامه کاری خود دارد وظیفه کارگردانی این فیلم را برعهده گرفته است. پیش از این چندین و چند کارگردان دیگر هم برای هدایت و تولید این فیلم معرفی شده بودند که همگی پس از مدتی از این پروژه کناره‌گیری کردند.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”HIGH VOLTAGE, post: 4666071, member: 72157″]
  این همونی نیست که مکس پینو نابود کرد ؟
  [/QUOTE]
  خود خودش البته مشکل تنها این بنده خدا نبود کارگردانش دوزار نمی ارزید 😀
  [QUOTE=”vivanred, post: 4665501, member: 28887″]
  No fucking way . 😐

  دقیقا سونی میخواد با UC چیکار کنه خوب نساز برادر من با این انتخاب شخصیت اخه این غول بی شاخ دم کوتاه قد کجاش شبیه سالی هستش ؟ من ازش خوشم میاد اما دیگه سالی نیست نه بهش سیبیل میاد :

  [ATTACH type=”full” alt=”122854″]122854[/ATTACH][ATTACH type=”full” alt=”122855″]122855[/ATTACH]
  [ATTACH type=”full” alt=”122857″]122857[/ATTACH]
  [/QUOTE]
  دقیقا منم وقتی دیدم گفتم خدایا این گودزیلا چیش به سالی میخوره؟! جالبه چندسال پیش یه کارگردان دیگه واسه نیتن دریک انتخابش کرده بود! 😐 البته نقش فعلیشم بدرد باباشون میخوره!

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا