اخبار بازی

Ultimate Warrior در نسخه‌های پیش‌فروش شده WWE 2K14 وجود خواهد داشت

اخیراً در مجله‌ی WWE اعلام شده است که The Ultimate Warrior یکی از کشتی‌گیران معروف در در نسخه‌های پیش‌فروش شده WWE 2K14 حضور خواهد داشت. این مجله که در ماه August قرار است منتشر شود، آگهی‌ای را مبنی بر این منتشر کرده است که شخصیت Ultimate Warrior در نسخه‌های پیش‌فروش این بازی حضور خواهد داشت.
عکسی از این آگهی در انجمن Smackdown Hotel ثبت شده است. لازم به ذکر است که Ultimate Warrior تنها در دو نسخه از سری بازی‌های WWE به نام‌های Legends of Wrestlemania و WWE All Stars وجود داشت و به جز این دو، در هیچ کدام از نسخه‌های اصلی WWE ظاهر نشد. عده‌ی زیادی بر این باورند که به دلیل رابطه‌ی نامناسب او با کمپانی، باعث شده است که وی در هیچ کدام از نسخه‌های اصلی این فرنچایز حاضر نشود.
هنوز 2K این قضیه را تائید نکرده است که آیا Ultimate Warrior در نسخه‌ی پیش‌فروش شده‌ی WWE 2K14 حضور خواهد داشت یا خیر. لازم به ذکر است که این بازی در اواخر سال جاری بر روی PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.