اخبار بازی

صدرنشینی Call of Duty: Modern Warfare در جدول فروش هفتگی بریتانیا

MediEvil

طبق معمول هر هفته باز هم شاهد جدول فروش هفتگی بازی‌ها در بریتانیا هستیم و در ادامه هفته گذشته که پس از چندین هفته متوالی شاهد این بودیم که بازی FIFA 20 از صدر جدول کنار رفته است، این هفته هم شاهد چنین موضوعی نیز هستیم. در همین راستا بازی Call of Duty: Modern Warfare برای دومین هفته متوالی به عنوان صدرنشین این جدول به کار خود ادامه داده است.  همچنین در مقایسه با هفته گذشته شاهد این هستیم که بازی MediEvil با سقوط 5 پله‌ای از رتبه 5 به رتبه 10 تنزل پیدا کرده و طبق آمار منتشر شده در امر فروش این عنوان انحصاری کاهش 66 درصدی را تجربه کرده است.

از بازی Luigi’s Mansion 3 هم قطعا به عنوان پدیده این هفته شناخته می‌شود که در اولین هفته انتشار خود توانست رتبه دوم را به خود اختصاص بدهد و باعث افزایش یک رتبه‌ای بازی FIFA 20 شود. در کنار این موارد نیز شاهد این هستیم که نسبت به هفته گذشته سه بازی Ghost Recon: Breakpoint ، Grand Theft Auto 5 و Mario Kart 8 Delux دو پله صعود را تجربه کردند. همچنین بازی Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King با وجود این که در میان 10 بازی پرفروش قرار ندارد اما با این حال توانسته است آمار فروش خوبی را از خود به جای بگذارد و در رتبه 13 قرار بگیرد. رتبه بندی منتشر شده به شرح زیر است:

 1. Call of Duty: Modern Warfare
 2. Luigi’s Mansion 3
 3. FIFA 20
 4. Mario Kart 8 Deluxe
 5. The Outer Worlds
 6. Ghost Recon: Breakpoint
 7. Ring Fit Adventure
 8. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
 9. Grand Theft Auto V
 10. MediEvil

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
 • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.