اخبار بازی

صدرنشینی «Crash Bandicoot» در بریتانیا هم‌چنان ادامه دارد

بازی «Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy» در این هفته نیز در صدر جدول فروش بریتانیا قرار گرفت تا برای چهارمین هفته متوالی، رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

sale

رتبه دوم به «LEGO The Incredibles» اختصاص یافته که نسبت به هفته قبل فقط 7 درصد کاهش فروش داشته است و رده سوم «Sea of Thieves» قرار گرفته که پس از چندین هفته دوباره به جمع ده بازی پرفروش، بازگشته است. این افزایش فروش به دلیل باندل مخصوصی است که در طول هفته در سایت «آمازون» به فروش می‌رسیده و علاوه بر Sea of Thieves، موجب شده دو عنوان «Minecraft: Xbox Edition» و «Forza Horizon 3» نیز با قرار گیری در رتبه‌های چهارم و ششم، به جمع ده بازی پرفروش بازگردند. تنها بازی جدید بین ده بازی برتر، «Sonic Mania Plus» است که در اولین هفته عرضه، در رتبه پنجم جدول جای گرفته است. در این هفته 6 بازی اول فاصله بسیار کمی با یکدیگر داشته و اختلاف فروش بین رتبه 1 و رتبه 6، فقط 2000 نسخه است. لیست ده بازی پرفروش این هفته را در زیر مشاهده کنید:

1.Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy

2.LEGO The Incredibles

3.Sea of Thieves

4.Minecraft: Xbox Edition

5.Sonic Mania Plus

6.Forza Horizon 3

7.God of War

8.The Crew 2

9.FIFA 18

10.Mario Kart 8 Deluxe

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.