اخبار بازی

یوبی سافت قول انتشار 5 بازی AAA را تا قبل از آوریل 2021 می دهد

شرکت یوبی سافت [Ubisoft] قول انتشار 5 بازی تریپل ای [AAA] را، تا قبل از آوریل 2021 داده است، که بر اساس گزارشات، یکی از این بازی ها، عنوان جدیدی از سری Far Cry خواهد بود.

امروز در یک تماس مالی [financial call] با سرمایه گذاران، این شرکت گفت که 3 عنوان از این بازی ها در سه ماهه سوم سال مالی [financial year] (اکتبر تا دسامبر 2020) و 2 عنوان، در سه ماهه چهارم (ژانویه تا مارس 2021) عرضه خواهند شد.

یوبی سافت 3 عنوان از این بازی ها معرفی کرده است، بازی Watch Dogs Legion، بازی Gods & Monsters و بازی Rainbow Six Quarantine.

طبق گفته جیسون اسکرایر [Jason Screier] از وب سایت Kotaku دو عنوان دیگر، یک بازی Assassin’s Creed با تم وایکینگ ها و بازی بعدی از سری Far Cry خواهد بود.

آخرین عنوان از سری Far Cry بازی Far Cry New Dawn بود، که در تاریخ فوریه 2019 عرضه شد. اگر فرض بگیریم که بازی جدید Far Cry تاخیری نداشته باشد، 2 سال میان عنوان جدید و آخرین بازی، وقفه خواهد بود.

یکی از این 5 بازی ها، توسط یوبی سافت به سه ماهه چهارم سال مالی (ژانویه تا مارس 2021) تاخیر خورد، اما این شرکت مشخص نکرد که کدام یک از آنها به عقب رانده شده است.

در این تماس، یوبی سافت تایید کرد بازی Beyond Good & Evil 2، که به مدتی طولانی، در دست توسعه است، تا بعد از ماه مارس 2021 عرضه نخواهد شد. علاوه بر این، بازی Skull & Bones (از استودیوی Ubisoft Singapore) هم در سال مالی بعدی حضور ندارد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.