اخبار بازی

کمپانی Ubisoft به فکر عناوین قدیمی تر خود نیز هست

بااینکه به‌تازگی کمپانی Ubisoft، قسمت جدیدتری از عناوین معروف خود را مانند Assassin’s Creed و Far Cry را معرفی کرد، اما ظاهراً مخالف بازنگری عناوین قدیمی‌تر خود مانند Splinter Cell و Prince of Persia نیست بااینکه چند سال از زمان عرضه آخرین نسخه آن‌ها می‌گذرد.

وب‌سایت IGN به‌تازگی با رئیس استودیو Ubisoft Montreal آقای Yannis Mallat مصاحبه‌ای انجام داده است و از پرسیده شده بود که چه موقع دوباره عناوین قدیمی‌تر این استودیو را ملاقات خواهیم کرد آقای Yannis Mallat می‌گوید:

«من دوست دارم فکر کنم که استودیو ایده‌های خلاقانه بزرگی داشته باشد؛ بنابراین، اگر ایده پردازی آمد و به ما گفت: هی نگاه کن، من یک سری ایده‌های دیوانه‌وار برای عناوین قدیمی دارم که چند سال است با آن‌ها کاری نکردیم، مطمئناً ما به گوش می‌دهیم.»

Mallat اشاره کرد که فرانچایز را دوباره بازنگری خواهد کرد که حتماً باید در بازار هم عنوان پر فروشی شود.

«یکی از بهترین تعهدات در استودیو Ubisoft Montreal این است که محیط را طوری ساخته‌ایم که تمام کسانی که اینجا کار می‌کنند احساس راحتی و قدرت کنند که تا به‌راحتی بتوانند خود را شکوفا کنند و ایده‌های خود را پرورش بدهند.»

آخرین قسمت از سری بازی معروف و محبوب Prince of Persia در سال 2010 و بانام Prince of Persia: The Forgotten Sands عرضه شد و درحالی‌که آخرین قسمت از سری بازی Splinter Cell در سال 2013 و بانام Splinter Cell: Blacklist منتشرشده بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.