اخبار بازی

شرکت Ubisoft سه عنوان معرفی نشده در دست ساخت دارد

شرکت Ubisoft

بر اساس اطلاعات منتشر شده از گزارش مالی پایان سال شرکت Ubisoft اخبار تازه‌ای درباره عناوین معرفی نشده، تاخیر خورده و پیش‌تر معرفی شده به گوش می‌رسد که در ادامه متن به آن‌ها می‌پردازیم. به ناچار باید متن را با یک خبر نه چندان خوشایند آغاز کنیم. بازی Skull and Bones که با محوریت دزدان دریایی و حالت همیشه آنلاین معرفی شده بود، برای چندمین بار متوالی تاخیر خورد و حال برای عرضه پس از مارس 2020 در نظر گرفته شده است. همچنین تیم سازنده خاطرنشان کرد این اثر در کنفرانس خبری E3 2019 کمپانی هیچ نمایشی ندارد و بدین ترتیب، E3 امسال را رد می‌کند.

این اثر در ابتدا قرار بود پاییز سال 2018 عرضه شود، سپس به سال مالی 2019/2020 منتقل شد و درنهایت اعلام شد برای عرضه در سال مالی 2020/2021 در نظر گرفته شده است. در ادامه یوبی‌سافت اعلام کرد در کنار بازی Ghost Recon: Breakpoint که اخیراً معرفی شد، سه عنوان AAA دیگر را نیز برای عرضه در سال مالی جاری در نظر گرفته است. البته لازم به ذکر است که این شرکت فعلاً از معرفی آن‌ها خودداری نمود اما با قطعیت تمام می‌توان گفت بازی Just Dance شامل این سه عنوان نمی‌شود.

بر اساس گفته‌ها، هر سه اثر معرفی نشده در پایان سال مالی 2020 عرضه می‌شوند، یعنی بین ژانویه تا مارس سال 2020 (فاصله زمانی سه ماه) و هر سه آن‌ها دارای سبک‌هایی کاملاً متفاوت نسبت به یک‌دیگر خواهند بود. به این معنا که شرکت قصد ایجاد رقابت بین بازی‌های خود را ندارد. شایعات زیادی پیرامون توسعه نسخه جدید از بازی Splinter Cell وجود دارد. همچنین «جیسون شرایر» یکی از معتبرترین افراد در حوزه اخبار مرتبط با صنعت بازی، ساخت و محل وقوع بازی Watch Dogs 3 را لو داده است، پس این اثر نیز می‌تواند کاندید یکی از این 3 عنوان باشد.

اما حدس زدن درباره بازی آخر تا حدودی دشوار است. این اثر می‌تواند نسخه جدید Assassin’s Creed (که با اسم رمز Kingdom شناخته می‌شود) باشد، شاید هم نسخه جدیدی از سری Rainbow Six و یا حتی یک آی پی کاملا جدید. چیزی تا معرفی کامل این بازی‌ها باقی نمانده و طبق اعلام رسمی، باید منتظر شنیدن اخبار جدید در جریان کنفرانس خبری شرکت Ubisoft در  E3 2019 و Gamescom باشیم.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.